reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
Ja zasiadałam do bb, to wy się wszystkie żegnacie, co za życie...?

ja jeszcze jestem w przelocie...czekam na męża aż wroci z grilla:)


oki niema nikogo to i ja zmykam spac jutro rano mam wizyte u ortopedy a musz jechac 100km w jedna strone...ależ mi sie niechce....dobranoc
 
Ostatnia edycja:
Myslę że jestem w trakcie lub już po
wink2.gif
chyba:)
SUZI kiedy testujesz? :) powodzenia życzę!!! &&& ;)
 
witam się z ciepłymi bułeczkami i kawką :)

Kamcia-masakrycznie duzo przeszłaś....jesteś silna babka!!powodzenia u ortopedy i szerokiej drogi skoro tak daleko jedziesz..

Wikula ja też myslałam,ze wczoraj popiszę wieczorem ,ale net mi tak mulił
a032.gif
,że wyłączyłam kompa!

Kahaka- pogłaskaj ludzia :)))

pozdrawiam w wietrzną środę..
 
Dzien doberek
Ja wstałam dopiero...
Dzieciaki mnie obudziły,bo głodne były..hee..ale mojej siostry syn wpitala masakra,caŁA PACZKE PŁATKOW 1 LITR MLEKA I 3 KANAPKI NA SNIADANIE,,JA BYM PEKŁA...
cholerka caps look mi sie wcisnał....sorryy

ja dzisiaj musze isc do bankomatu i zakupy zrobic...

Kinbga po pokazesz sie w tej sukience mam nadzieje...
Suzi ile juz jestes dni na dukanie,,jak ci idzie,dla mnie to monotonne było...
oliwka ja tez bym chciala zeby ktos mi tak kazał...
 
Witam się z kawusia i serniczkiem;-)

Kingusiu "nie" dziękuję;-) co by nie zapeszać...ale i tam myślę że nic z tego nie będzie...jakoś tak przez to endo,aczkolwiek mam cichą nadzieję że urosło :tak:Bo skoro pęcherzyk urósł...wiecie jak to jest:) Mała nadzieja...:tak:
Kinguś jak samopoczucie?
Hej Mamciu:* Dziś odpoczywasz? czy idziesz do pracy?
Helloł wszystkim Babeczkom:):*
 
Suzi - na pewno endo też urosło, bo o no też rośnie z dnia na dzień

Mama - mi też wcziraj net nie chciał chodzić dlatego więcej już nie pisałam...

Ewa - niezły żarlok z tego Twoejgo siostrzeńca. Ja to góra dwie kanapki na śniadanie jestem w stanie zjeść...
 
reklama
Do góry