reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki Weteranki...

amalfi racja mnoza sie musimy cierpliwie w kolejce wystac ;):tak:

lilith ja nie chce Cie nakrecac ale jesli kawa Ci nie smakowala i po niej pawik to raczej sie nie zdaza jak nie jestes w ciazy... ale wiem ze to sie robi metoda zaprzeczenia ;)))))))
mimo wszystko testuj w niedziele cvhoc ja bym nie wytrzymala ja dzis tez walnelam z rana i biel po oczach ( oczywiscie doszukalam sie czegos w lazience ale jak wylazlam do kuchni i sprawdzilam pod oknem to az mnie porazilo :) )
a moje pobolewania to zawszze taki emam przed malpiszonem wiec sie nie nakrecam... mam nadzieje ze zdaze dzis myknavc na basen a i ze na nim rzezi nie zrobie ;)))))
 
Ostatnia edycja:
reklama
Lilith- pięknieeeeeeeeeeeeee miiiiiiiiii tooooooooooo wyglądaaaaaaaaaaaaaaa :)))))))

&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Amalfi-no widzisz faktycznie ,mnożna nam się dziewczyny :))))
super!!
jeszcze troche i do Ciebie przybeda blizniaki:))

i wszystkie się tu doczekają ...musowo i koniecznie...
ja mało bede pisac dzis bo znów mam atak bólu głowy aż mi się słabo robi...mam nadzieje,ze dostane skierowanie na jakieś badania bo kurcze cos mi jest tylko co???????
 
mamus koniecznie zrob badania, mam nadzieje ze to przez ta pogode ale lepiej zrobic a jak czesto masz te bole tak np w roku? czy to ostatnio Cie dopadły?
 
Mama, przy takich bólach koniecznie tomografie niech CI robią, bo z tym nie ma żartów!

Betusia, mi nawet jak wyjdą te II krechy to już tak długo się staram, że nie uwierzę póki na usg nie zobaczę serducha.. dlatego ciężko mi przyjąć coś do wiadomości. Poza tym to jak z testem.. boje się, że tak pomyślę i nagle pojawi się @..
 
Wstałam dopiero po 10 :D ale dziś idę na nockę do pracy więc musiałam dłużej pospać :)

Lilith- strasznie się napaliłam że Ci się udało-mam nadzieję, że tak właśnie będzie! i już wyczekuję niedzieli... &&&&&&&&

My zaraz jedziemy do miasta, potem do teściów na obiad i na 17 do pracy idę...

mama: do lekarza marsz!!! raz, dwa! Bo to już nie żarty...
 
Ostatnia edycja:
Witam!!

I prosze nie zamykajcie wątku , ja pewnie szybko stąd nie odejdę...
I nawet jak wam wszystkim się uda, to do mnie tutaj będziecie wpadać:))

Lilith - ja nie wierzę w pawiki z rana tak o, bez powodu

Mówicie, że ładna pogoda.. musze wyjść troszkę na podwórko, bo to, że słońce świeci to widzę, heheh
 
betusia ja juz zaklepane mam miesiace, musze tylko doczekac do tego momentu i oby z urlopami powychodzilo wszystko, bo tego boje sie najbardziej
mama jak miewasz migreny, to sprobuj tego leku: Solpadeine, wczesniej na migreny bralam aspiryne na migrene ale mi nie pomagala i babka w aptece doradzila mi to i pomaga, na zwykly bol glowy nie wiem czy pomoze, ale tez sprobuj to sie dowiesz
lilith tzrymam dalej wiec&&&&&&&&&&&&& moze dolaczysz do palmy i nie bedzie samotna....

wikulaa czesc!!! Ja poki co posiedze z toba na tym watku, wiec sie nie martw heheh, to bedzie najnudniejszy watek, dwie weteranki tylko heheeheh
 
Mama, posłuchaj amalfi bo ten lek jest super! Mój mąż ma takie migreny że traci przy nich świadomość, paraliżuje go i ta solpadeine mu pomaga, a jest bez recepty.... Generalnie na wszystko ona pomaga, na zwykły ból głowy też :)
 
Lilith zdaję sobie sprawę, ja to chyba po pierwszych 3 miesiacach poczulabym lekka ulgę ze mam 1/3 za sobą i tak jak mowisz jak zobaczy sie serducho to juz sie czlowiek trcieszy ale i tak jest jeszcze na lekki dystans :)

Mama dobrze lilith pisze albo TK albo MRI dobrze byloby zrobic ale jak pojdziesz do lekarza to on juz zdecyduje co i jak...

Amalfi wobec tego &&&&&&&&& aby ulozylo sie po Twojej mysli :)))))))

co do lekow ja biore saridon 1-2 tabletki jak mam takie bole ze az wymiotuje...ale to sie rzadko zdarza

tego leku o ktorym mowicie to o nim nie slyszalam ja bym sie najpierw i tak udala do lekarza bo brac lekow tak sama jakbym miala takie migreny to balabym sie.... lepiej skontrolowac
bo jak Cie boli raz na jakis czas to ok ale jak sa bardzo czeste i silne to poradzilabym sie lekarza i poprosila o badania...

Mamus juz kiedys pisalam namocz recznik zimna woda i skrop mocno octem (tak zeby recznik byl mokry a nie wilgotny) i poloz na czole troche smierdzi ale pomaga ... sposob mojej kochanej brababci

znalazlam o tym leku: sklad ma prosty wiec mysle ze wziac mozesz (myslalam ze jest bardziej skomplikowany ;) ):

http://www.aptekaotc.pl/go/_info/?id=555

ja sie powoli zbieram na basen ...chlodna woda bedzie mnie cuddownie chlodzila przy tej temperaturze :))))))))))))
musze sie sprezyc bo mam takie bole podbrzusza ze masakra trzymajcie kciuki abym tam rzezni nie zrobila :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
betusia no ja miewam migreny przez pare dni w miesiacu, a zwlaszcza na anty z tego co pamietam, wiec teraz jestem pierwszy cykl na anty i pewnie bedzie migrena kilkudniowa przed @ , wiec na pewno skorzystam z solpadeine inaczej nie da sie zyc z tym! A ibuprom nie pomaga..
martusia no, dobry ten lek jest, fakt
 
Do góry