reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
gwiazdeczko super a potem ostro do dzieła:)
rurka &&&&
mnie tak dzisiaj popołudniu bolała głowa że musiałam się położyć i leżałam 3 godziny masakra jakaś mam tylko nadzieję że nie wina hormonów
ból brzucha non stop umówiłam się do ginka na wtorek
czyli ewcia wizytowo się na wątku zapowiada:)
 
ojoj lopop, no wierze Ci i kazdej z bolem glowy...ja tego nie cierpie, a tez mam dosc czasto niestety. Kiedys nad morzem tak mnie migrena dopadla, ze szok, a ja nie moglam nic lyknac, bo karmilam a apteki pozamykane w niedziele...szok, mowie Wam.
 
ojoj lopop, no wierze Ci i kazdej z bolem glowy...ja tego nie cierpie, a tez mam dosc czasto niestety. Kiedys nad morzem tak mnie migrena dopadla, ze szok, a ja nie moglam nic lyknac, bo karmilam a apteki pozamykane w niedziele...szok, mowie Wam.
dlaczego to nas kobiet boli głowa:(

zmykam dobrej nocki :)
 
Witam!!!
Jak mnie dawno tu nie bylo :( Ale brak czasu.. u nas nadal nic ;( A za 3 miechy bedzie 2 lata :(
Kahaka GRATULUJE bo tylko Ciebie zauwazylam a nawet nie zaczelam nacrabiac :) Buziaki

Ktos jeszcze ma upragniona fasolke???
 
jeera czesc!! No faktycznie dawno cie nie bylo. Ja tez pisze czasem jednego posta na dzien, jak pewnie dzisiaj skonczy sie na tym, bo zaraz lece do pracy na caly dzien. Chyba nie ma wiecej fasolek, tylko kahaka
 
hej
życzę wam udanego weekednu

u mnie pogoda do niczego
w domu siedzimy.

co do migreny też miewam zwłaszcza gdy sie pogoda zmienia :\
 
Cześć Wam:)
Ja mam mini kacyka:)
Wczoraj po powrocie obejrzeliśmy z mężem Avatar i przytulaliśmy się trochę a dzisiaj obudził mnie sen:robiłam test i były II kreseczki,powtórzyłam a tam znowu II kreseczki...

Muszę się zebrać i nogi ogolić bo na basen jedziemy.
 
reklama
Witam się weekendowo:) Aczkolwiek wcale on wolny nie jest:dry:
Widziałam że rozmawiałyście o iui itp. ja jestem jak najbardziej za i nawet sami o tym myśleliśmy...ale po ostatniej ciąży bio nie widzę sensu. Najpierw trzeba zrobić to badanie bo co z tego że wydamy kasę i i tak ciąża się nie utrzyma:(
Jak się uda to w pon udam się do gina a jak nie to w przyszłym cyklu:tak: Ten cykl jakoś tak na luzie idzie:-) co jest całkiem fajne;-) Nawet nie wiem kiedy była owulka:confused: Teraz pozostaje czekać:baffled: Nie mam żadnych objawów..nawet(.)(.) nie bolą:no: no może bardzo delikatnie, kilka dnmi temu miałam mega ciągnięcie w dole brzuch :baffled: ale to takie moce że szok. Aż mnie wygięło :sorry2:
Kasiu jeszcze raz wielkie gratki:-) Piękny maluszek:tak:
 
Do góry