reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

wiecie jaka zakręcona jestem? chciałóam nagrzać piekarnik, po jakimś czasie patrzęa tu nie grzeje, już myślałam że się zepsuł, a tu nastawiłam czas, temperaturę a nie włączyłam grzałki, ostatnia ofiara ze mnie
 
reklama
Mmm:))) Ja tak mam często:(

Będę właśnie namawiać męża na badanie nasienia,zobaczymy czy pójdzie.
Rurka jesteś mą inspiracją:))) heheeh
 
oliwka nie rozumiem czemy badanie nasienia to dla mężczyzn taki problem, przecież maną się tylko odpryskać do słoiczka, przecież my mamy gorzej, w czasie badania ginekoloricznego musimy się rozkraczyć przed zupełnie obcą osobą i dajemy sobie grzebać w środku głowicą usgi nie marudzimy
 
u nas było tak że mąż zrobił to rano w domu (uzupełnił pojemnik nasieniem) a ja potem zaniosłam do laboratorium. I tyle. Żaden wstyd i problem.
 
Byłam u gina, stymulacja clo średnia. Jak się w tym miesiącu nie uda, to w przyszłym idę na wizytę jak będzie @, to mam iść po skierowanie na oddział i będą nam robić IUI
unhappy.gif
 
hejka, jestem! badania hormonkow nawet dobre :-) mam 2 pecholki na prawym i lewym jajniku - 12 i 13 mm endo ma 6 mm. Dostalam recepte na preparat na pekniecie pecholkow juz wykupilam i sa w lodowce. Mam jechac na sprawdzenie w niedziele. Normalnie w szoku jestem pozytywnym ;-) Dzieki za kciukasy! :-*
 
heja to znowu ja..

BYlam pozałatwiałam i sie udało,uprawomocnienie trwa 3 tygodnie...ale juz po....
Nawet w urzedzie bylam auto wyrejestrowac...

kurcze widze,ze o badaniach rozmawiata,a ja nic nie robiłam nigdy...tylko w ciazy..ale w sierpniu ide do gina i na wyniki niech mnie skieruje....teraz czekam na @, ktora bedzie 20stego,,a potem policze i sie umowie na 13-14 dzien by zobaczyc czy mam wogle owu...no i zrobie badania,,zaczynam postepy...

moj gdzies pojechalz kolegą...synio na dworzu,,ja samma
 
reklama
Do góry