reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
kwiatku czemu zarwana??
z
jola do dziela kochana:))))))

Nikusia no dokkladnie..takie wstawanie itpp....hmm

Błonka odswiezaj:)))nas..tzn odwiedzaj...czesciej....

Kora super ze wypad udany...
 
Koraliczku odwiedzam w miare mozliwości :)

u nas chrzciny się szykują, wymyślam co by dobrego zrobić, na pewno gołabki będą i tort śmietankowy :p
myśle nad sałatkami, moze z łososiem.. macie pomysł na jakas dobra z łososiem? :p
 
hej hej, melduję się i ja, imieniny u teściowej zaliczone, tort zrobił futorę :)
dostałam smaczną paczkę od winiar i dziś testuję gulasz :)
 
blonka na sałatkę z łososia pomysłu nie mam, ale możesz zrobić taką przystawkę, zawinąć łososia z uduszonym szpinakiem w ciasto francuskie i zapiec :) pyszności
 
witam..


mmm super,że torcicho smakowało:)

Zjola
powodzenia i &&& juz naciskam za cykl z Clo..


Błonka
ja łososia tylko jako danie z ziemniaczkami robie więc nie pomogę.
ukochać Zosię ..


Kahaka
????????????????????????!!!

Kora
super,że wypad nad morze udany ;)) my tez sexu uzywamy hahahaa wczoraj było trzęsienie ziemi aż wióry szły :)))

Koralik
witaj kochana ..no miło wczoraj było i pogoda dopisała :)


Kwiatek
nie spac wiecej w dzień :-p




my dziś w pracy czekaliśmy na sanepid ,ale nie dojechali ..pewnie będą jutro...:sorry::confused2:
 
reklama
Do góry