reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
ogoraski zakiszone, podloga w kuchni umyta, spacer odbebniony.. teraz chips i tv, potem sex a w nocy porodowka :p hmm bylby niezly plan :p tylko tych ogorkow kiszonych mi skzoda co w garku stoja i kisną :p
 
Mama...TO OBY NAM OBU JAKIEŚ DOBRE WIEŚCI JUTRO GINOWIE ZAPODALI :tak::tak::tak:
Obawiam się, że z naszego badania na wrogośc śluzu...będzie jednak lipa.... niby zaczął się już ładny PR... ale ja zazwyczaj mam taki 2-3 dni więc wiem, że do owu jeszcze czas... więc chyba jutro damy spokój. Ale pozostałe wyniki naszych badań zapewne już będą no i ja bym bardzo chciała aby wreszcie zrobił HSG... albo laparoskopię... więc na prawdę siedzę jak na gwoździach...TAKŻE MAMITKA KOCHANA ZA NASZE JUTRZEJSZE WIZYTY :tak:
ZJOLA???Kurcze....ja nie wiem ale mam złe przeczucia, obawiam się...myślę, że gdyby było dobrze to pewnie już byśmy wiedziały....
&&&& DO OSTATNICH CHWIL!!!
SPADAM POD PRYSZNIC DZIEWCZYNY I IDĘ SPAC BO JUTRO POBUDKA O 4 RANO :crazy:
 
haj wrocilam ze wsi

Cale popoludnie tam bylam,,dzieciaki sie wylataly,,teraz kapia sie i ja tez zaraz ide myju:)

Błonka hee oby do czwartku:)
mama grilkowa ty...
palemko haj:))
 
Jestem :happy:... już w pracy i w nerwach... czekam z niecierpliwością na wizytę u gina... obym się nie rozczarowała...
Błonka??? JESTEŚ ;-)
ZJOLA ???
WITAM WAS KOCHANE i miłego dzionka dla każdej!!!
 
reklama
i ja już jestem.....

mąż mnie rano obudził zapachem kawy i podał mi ją do łóżka:) do tego pyszna muffinka i świeczuszka do zdmuchnięcia :) jak miło....... "marzenia są po to by o nich marzyć i je spełniać"

zbieram się do pracy i ja
Miłego dnia dziewczyny!
 
Do góry