reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
hej, nas odwiedzila z rana tesciowa... dobrze ze juz nie bylam w lozku :)
a o 14 ide do gina... az sie boje czy bedzie jakies rozwarcie czy nie.. jak nie to sie chyba zalame....
 
corazon no to chyba dobrze....ze daje znac...za gina &&&&..
Błonka ty tez dizsiaj,,no zobacyzmy,,jak ci gin pogrzebie to zapewne urodzisz...
 
Corazon - rany! Ja dalej trzymam kciuki! Może maluch jest ciut mniejszy i jeszcze go nie widać? Te zastrzyki przeciwzakrzepowe potrafią działać cuda, tak ze bierz je grzecznie, bo niejedna babeczka na forum urodziła dzięki nim zdrowe dziecko. Ja tez chciałam, żeby mi je gin przepisał ale on twierdzi, ze w moim przypadku są one nieuzasadnione, niestety.
Martwi mnie, że jak są wymioty, to ciąża jest żywa a jak ich nie ma to co?
 
reklama
Do góry