reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
hej wam

Ja juz w domku...
Wogole myslalamz,e bede musiala nadrabiac sto stron,,a tu nawet nie jedna,,a kilka postow...
AAA pogoda wyszłaa i wszystkie szaleja co....

kwiatuszku nikusia super ze juz wrocilyscie...
a jak tam wypoczete???

corazon no idx niech sprawdzi...ale tak na pewno ma byc....przeciez musi sie rozciagnac jak pisze Błonka..
Błoniaa hee a ty jeszcze z Zosia chodzisz,hee....czekamy:))
zjola pewnie super czas spedza....
Bree zaraz zerkne...

Wogole dzisiaj piekne słonkooo....w konuc latopo,,alee pizga zleksza....
No niby od jutra ma byc ciepełkoooo...bede jezdzila na plaze..tylko szkoda,ze sama....booo kurna kazda z kolezanek to szkoda gadac:((
 
Cześć dziewczyny :)

Ja po uroczej wycieczce przez Małą Czantorię na Czantorię z popasem w czeskim schronisku :)

Corazon - co ja czytam! Mnie już nic nie pobolewa. Chociaż to i tak nie wiadomo, czy to dobrze, czy źle. Trzymaj się i leż a za jutrzejszą wizytę &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Byłam w Cieszynie u koleżanki. Dzisiaj wybrałyśmy się na Czantorię przez Małą Czantorię. Super wycieczka. Nie powiem zapraszał nas zabójczy przystojniak na grilla, ale mnie ciężarnej matce nie uchodzi
sorry2.gif
Grzecznie zatem odmówiłyśmy i poszłyśmy w swoją stronę, ale ciacho było nie powiem
yes2.gif
. Wnioskuję, że nie jest ze mną tak źle, jak mnie jeszcze podrywają
laugh.gif


A mnie znowu dzisiaj cyc prawie nie boli, ech. A będzie co ma być i tak nie mam na to wpływu.
 
reklama
Do góry