reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
brzuch twardy, ale ruchy czuje wiec chyba ok.. mam gesty sluz bardzo i mam nadzieje ze to nie infekcja, jutro mam gina :)

blonka koleżanka mi mówiła że na jakiś tydzień przed porodem przestaje się czuć ruchy dziecka, maleństwo po prostu ma za mało miejsca, a skoro czujesz ruchy to chyba jeszcze nie czas
 
prosze trzymajcie kciuki zeby juz bylo jakiekolwiek rozwarcie :-p albo cokolwiek co bedzie zwiastowalo porod.. bo wstaje w nocy po 5 razy do wc :sorry2:

zjola po fotach to Ty super babka.. wygladasz jak ja a mam 23 lata :-p (komplement) a nawet ba.. jak 18 :-D i daruj z tymi objawami :p jak u mnie cos sie pojawialo to trudno a jak znikalo to sie cieszylam :-p
Koralikowa co u Ciebie? ;-) moze jak kolezanki nie chca to kolege na plaze co? :-p
 
zjola noo lala jak sie patrzy:)))
Błonka &&&&&&&&&&,,wiesz jak ci pogrzebie,,to moze moze....
Corazon to soie ciesz,,bo ja niee ma gdzie sieopalac.....grrrr
 
Corazon - czy Ciebie może męczy zgaga? Mnie już 3 dzień. Czytam, ze moze być to jeden z objawów ciąży, bo progesteron rozluźnia mięśnie przełyku.
 
reklama
dobryyy

Corazon ja tez mam takkie problemy z zyłami,hee,,,ale juz sie przyzwyczaiłam...daj nam znac o ktorej masz ginka..
zjola ja w ciazy tez nie mialam,nic nie mialam zadnych objawow,,nawet brzucha nie mialam,wiec gdyby nie usg nie wiedzialabym ze jestem w ciazy..dopiero w 7 m-cu brzuch dostałam....takze spoko luzikk..

a zgagi wspolczuje nigdy nie mialam,ale podobne cholerstwo...
 
Do góry