reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
mama to kciuki za cwiczenia i dietke, a mas zjakis konkretny plan dzialania?
a w ogole chyba z kosci na osci sie bedziesz odchudzac no ale jak bardzo chcesz :-D
 
Błonka jakie z kości na ości...:-p
mam 170cm wzrostu i ważę 65kg..ma być 60!!! a najlepiej 59:-p:-p


nie mam planu-chce jeść owoce,warzywa,gotowane mięsko,zero masła,ziemniaków,ogranicze na maxa słodkie,pieczywo ciemne i grahamki..
mało a często..

a czy sie uda???:-)sie zobaczy ,ale jakiś cel trza mieć nie :):)
 
prosze Cie nie oslabiaj mnie swoja wagą... nie chcesz wiedziec ile przed ciaza wazylam z Twoim wzrostem....... ale schudne :) juz niebawem :D i to tyle kilosow w sekunde ze woo :p hihihihih
 
heja
wrocilam z wycieczki z aquaparku...było super...

Balbinko o mnie zapomniałas:((((
mamita noz kurcze szkoda,tak mi przykro.....
kasiia witaj...aa truskawki mniammmmmmm...ja tez chce..
zjola czy ty mozesz wrzucic fote na motorze twoja,,tak strasznie bym chciala cie zobaczyc..albo was:))
Carol kuruj sie:))
nikusia :))
kora poooo dawnno cie nie bylo kochana...fajnie ze jestes:))
kwiatuszku ja tak mam od pol roku jakos,,wogole nie mysle juz o dziecku,,,tylko przyjemnosc,,ale zero zabezpieczen....zeby nie bylo rozczarowan.....
Balbbinko te psiaki na sofach fotelach,,wyobrazam sobire,,superr
gwiazdeczko i jak tam dzionek leci:)
andromeda a z czego poduplomowke robisz?? jak tam goscie poslzi juz:))
Błonka dawaj troszke slonca..u mnie pochmurno caly dzien...
 
mama zlituj sie....no prosze cie....ty chudzino....

carol wez sobie wymocz,,oklady zrob,,,hmm,,w sumie to nie wiem co zrobilas bo nie kuamam:)) tipsy??
 
reklama
Błonka,Koralikowa-nie przesadzam ..brzuch i uda...bleeee
ale w pracy kumpela bedzie mi też masaż bańka chińska robić to może wysmuklę te uda:sorry2:

Carolaa a mocno masz wrastające te paznokcie ?? kurcze jesli aż tak Cie boli to spróbuj trochę wymoczyc .a jak jutro nie będzie poprawy to idź jeszcze raz do kosmetyczki..
ja kiedyś miałam klientkę ,ale obyło sie bez klamry-podłozyłam wacik maleńki kawałek-pokazałam klientce jak to robić i to jej pomogło...


Koralikowa fajnie,że wypad udany..

Błonka juz trzymam &&&& za Twoje zrzucanie kilosów..


Kwiatek ;)) ale nie przesadzamy :):)
 
Do góry