reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
Witam laseczki poniedziałkowo;-)
@ przylazła :-( zalewając mnie ehhhh, no nie ważne...
Czekam tylko do środy na USG i już będzie wiadomo co dalej?...kurcze człowiek jakiś taki opanowany się nagle zrobił jak ma dobrego lekarza, jakiś plan itd...
Wikulaa a jakie plany Wy macie? Kiedy IUI???
Carolineee trzymaj się, kurcze no kiedyś słońce wyjść musi...
Kwiatuszek mh..to byś zapewne z moją córką się dogadała, jak mieliśmy szczeniaki to bała się z domu wychodzić bo ją gryzły (wiadomo owczarki niemieckie małe kiełki itd, ostre na dodatek)...ale jak już do nowych właścicieli poszły to płacz był że ło matko:eek:...nie pojmuję?
Błonka dziękujemy za fluidy, Zonię proszę pogłaskać :tak:
Mama Ty dziś w pracy??? MIŁEGO DNIA :tak:WSZYSTKIM
 
Kwietuszku pieskom będzie dobrze u nowych rodziców!

Nikusia - wszystko okaże się podczas usg, bo najpierw muszę skończyć brać clo, potem usg, potem pregnyl, usg i dopiero ewentualnie IUI:)))
Dobry lekarz to podstawa!

Zjola - witaj! CO u Ciebie???
 
Wikulaa - u mnie zaczynają się dni płodne. Będziemy działać. Dwa cykle przed nami a potem podchodzimy do IUI, jeżeli nie zajdę naturalnie. Chciałabym jednak, żeby ten miesiąc przyniósł owoce :tak:
 
Wikulaa a czy Ty prywatnie chodzisz do lekarza??? Kurcze ciekawa jestem ile mnie to wszystko kosztować będzie...ehh :-(
USG to teraz w okolicy 120 150 zł :-(...a jakbym musiała ze 3 razy tak mieć to z torbami idę jak nic :-(
No ale jeszcze wszystko prze de mną...

Zjola No,że przyjdzie to było pewne jak to, że dziś poniedziałek:-D ja mam takie klasyczne objawy, że nie da rady je pomylić z czymś innym znaczy się z ciążą...prowadzę wykresy na 28 dni pl i jak uda mi się wstawić link do nich to sobie zerkniecie. Piękne czytelne, cudowne, ładne, klasyczne, książkowe wykresy -Tylko gdzie ciąża :eek:

mh...to u Ciebie jednym słowem SZMATY LATAJĄ ;-):-D to nie przeszkadzamy o nie...
Wikulaa a widzę, że Ty masz odnośnik do 28 dni...jak się go tu montuje, żebyście mogły sobie zerknąć???
 
no mam nadzieje ze bedzie im dobrze

a u mnie wczoraj owu mega sluz mega otwarta szyjka mega bol
sexik byl ale nie wiaze nadziei moze jak m zacznie brac leki bedzie lepiej ale bylo milutko na podlodze heh
 
reklama
Hej babeczki :-)

Dawno mnie tu nie było, ale już nadrabiam - net znowu szaleje ;-)

Balbinka weź bo normalnie aż mi szkoda, że ja w robocie:-( Ty chyba siedzisz w domku co? :eek: Bo tyle roboty na ogrodzie robisz, że ja bym chyba padła:tak:

Nikusia, ja większość pracy wykonuję w domu na kompie, do biura zaglądam sporadycznie, więc nie narzekam ;-) Jak projekt wykonam wcześniej, to mam czas dla siebie i ogrodu. Ale np. Ubiegły tydzień miałam nawał pracy, że nawet nie zaglądałam na BB...

U nas po wizycie oki. Wszystko gra. U naszego Miłoszka jąder brak, więc będzie Alicja ;-)
Aha mała waży już prawie 0,5 kg - dokładnie 433 g :biggrin2:

Gratulacje Kochana córci :biggrin2:

A mój M zapowiedział, że przed owu robi 5 dni abstynencji i że jak potem wystrzeli, to mi się kucyk wyprostuje:szok:, wariat!!! :-D:-D:-D

buahahahahahahahhaha spadłam z fotela buahahahahhaha :-D:rofl2::-D:rofl2::-D:rofl2::-D

wyniki sa gorsze masakra te pierwsze do tych to niebo
mysi zrobic hormony i za 2 tyg do kontroli i wstawi mu leki
powiedzial ze witaminy malo komu pomagaja a ludzie w nie wierza ze to strata czasu i kasy a ja mojego tak faszerowalam

Kwiatuszkq, jak hormony będą ok, to proponuję zrobić kariotyp. U mojego m podobna sytuacja (boję się jego wyników za 2-3 miesiące). Mój ma translokację chromosomów i stąd tak kiepskie wyniki :crazy: mało który lekarz kieruje do genetyka, ja sama wyczytałam w necie i na własną rękę zrobiliśmy. No i wyszło co wyszło, ale przynajmniej teraz wiemy na czym stoimy...

Balbinka nooooo..może się uda..

na pierwszym się Bonusław uśmiecha:))
na drugim się byczy:rofl2:

Piękny!!! Kremowy? :-) Moje teraz drzemią a Balbina, Pluto i Groszek chrapią niemiłosiernie, normalnie full HD :confused2:


Balbinka - pamiętasz o mnie i moim piesie ????????????

Palemko pamiętam ;-) wysłałam zapytanie do znajomego, ale nie ma go teraz w kraju.
zerknij proszę tutaj Amstaff-Pitbull • Strona główna forum To jest rewelacyjne forum poświęcone TTB. Jest tam ogrom informacji o szkoleniu, szkołach, wychowaniu - cudna lektura!!!

Zjola, trzymam kciuki za owocną pracę lędźwiami ;-)


A u mnie 8 dzień cyklu i chyba jednak gina odwiedzę w następnym. Jak mamy podchodzić do IVF to będa potrzebne jeszcze inne badania z wymazów, które ważność mają krótką (chyba 3 miesiące), także nie będę 2 razy płacić 100zł za samą wizytę + badania. Zrobię wszystko za jednym razem.

Miałam pracowity tydzień, wczoraj u babci na urodzinach - 87 lat kończy jutro!!! Dobrze, ze wizyta już za nami, bo takich rodzinnych spędów ostatnio nie znoszę. Raz do roku widzę jakieś ciotki i pytania kiedy dzieci, bo Ania, Kasia i Srasia to już dawno mają dzieci... I mam ochotę cisnąć szklanką w ścianę. Jak odpowiadam, że to nie ich sprawa to nie dociera a bardziej niemiła być nie mogłam, bo to święto mojej babci i jej goście. Echhhhhh :baffled:
Zimno i pochmurno, wczoraj rano śnieg :szok:
A przed chwilą listonoszka doręczyła nam list a w środku zaproszenie na ślub naszych znajomych na 2 czerwca. Hmmmm jakoś ostatnio małą mam ochotę na tego typu imprezy :confused2:

No nic, zabieram się za obiadek - dzisiaj kotleciki mielone z szyneczki + ziemniaczki + sałatka ze słoiczka mojej roboty :tak:
 
Do góry