reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
Bree witaj i dzięki ;))
a Ty jeszcze nie wiesz kto tam w brzusiu mieszka ??
No niestety jeszcze nie ;-) Czuję że chłopiec. 27,03 mam wizytę to może sie moje przeczucia już zweryfikują ;-)

Ahaa, na suwaczku jest napisane że dziecko powinno ważyć na tym etapie około 150 g a moja kluseczka na ostatniej wizycie, tydzień temu miała już 214 g ;-)) Ginka kazała mi ograniczyć witaminy.
 
wikula - gratulacje! Super! Oby z IUI sie udalo!
mama - co nakupowalas?

Ja z plamienia czerwona jasna krwia mam ciemne plamienia. Wlasciwie to sluz Bj podbarwiony "starą" krwia lub takie mini skrzepki krwi. Dziwne to wszystko - jeszcze nigdy tak nie mialam na tydzien przed okresem. Cycki mi pekaja z bolu... Dzis 11 DPO, test rano ujemny :/
 
witajcie :)

Kora w orsayu kupiłam 2 sweterki bo mają akcję :)) kupisz 2 to za 2gi płacisz pół ceny..:) no to weź i nie kup hahahaha..
i jeszcze 1 bluzeczkę :)
Zuzi kupiłam turkusowe dżinsy :cool2:
potem pojechałam do Lidla po spozywkę i jeszcze kupiłam 2 bluzki-malinową i granatową ;)
a potem do centrum ogrodniczego i przytargałam 130cm zamiokulkasa za prawie 100zł :))
także mi tylko daj pieniądze hahahaa

a zaraz jedziemy do urzędu skarbowego płacić podatek za auto(myślałam ,że Tom sam pojedzie ,ale niestety tez muszę być-wspólnota majątkowa...;) )to kupimy coś dla Niego..


przytulam z powodu I kreski ,ale nie trać nadziei kochana ..ja jeszcze &&& nie puszczam...

Bree- no to czekamy na wieści po wizycie ;))

Carolaaa a Ty gdzie dziewczynki obkupiłaś ????


pozdrowionka dla wszystkich :) i smacznej kawki:)
 
Kora - faktycznie dziwne to co się dzieje u ciebie...może ten test jeszcze za wcześnie???

Mama - fajne sa te bluzeczki z lidla??? Bo w reklamie te granatowe mi się podobały?? Nie wiem czy jechać po nią??

Nie pojadę dzisiaj oddać krwi, bo wprzyszły tygodniu będe miała robione badania, to za dużo tej krwi bym miała upuszczonej... W przyszłym tygodniu to zrobię, na pewno!
 
Hejka!

Palemko - nałapałam tych fluidków do kieszeni, bo teraz bardzo mi się przydadzą. Wkońcu walczymy bez przeszkód o naszą fasolkę :)
A u ciebie suwaczek mknie jak szalony!

Wikulaa - właśnie od trzech dni kłuje mnie w boku, więc znoszę jajko :) Działamy pełną parą :tak:
Super, że zadzwonili!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kora - za wcześnie na test! Nie rób sobie wody z mózgu. Poczekaj cierpliwie. Sytuacja za tydzień się wyjaśni :tak:

Mama - zazdroszczę zakupów. Ja niestety nie mam kasy na ciuchy. Musieliśmy w przyspieszonym trybie wysupłać kasę na spłatę motocykla :(

Pozdrowionka dla wszystkich
 
reklama
Do góry