reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

dopiero mam czas aby usiąść na chwile do lapa.
No wiec tak, po wizycie jestem i cóż.. w środku czyściutko jest i wyniczki dobre wiec skierowała mnie na usg dopochwowe w okolicach owulacji. Za miesiąc prawdopodobnie bede skierowana na badanie drożności jajowodów. Tak wiec musze uzbroić się w cierpliwość jeszcze trochę.. Rozwiąże to moje archiwum x i mam nadzieje że w 2013 roku doczekam się dzidziulka. Jestem już bliżej niż dalej:)
BUZIAKI DZIEWCZYNKI
Dobrej nocy.
Wybaczcie że nie napiszę wiecej ale padam już. Cięzki dzień mam za sobą.
Jeszcze pokłóciłam się z siostrą na zakończenie:/ źle mi troche.


WIKULA 3mam kciuki cały czas :)) mocno &&&&&&&&&
 
reklama
hejka :)
witam się słonecznie
wszystkiego najlepszego z okazji naszego święta:):)
Kinga super &&&
Kora a Ty dospać nie możesz????
 
Kinga - rozumiem, że w tym cyklu idziesz na usg, a teraz nie miałaś robionego??? Jestem ciekawa jak Twoje pęcherzyki!?
Miałaś już kiedyś zprawdzaną drożność?? Bo jeżeli nie to to badanie faktycznie może pomóc! Widzę, że po wizycie jesteś pozytywnie nastawiona i super!
A z siostrą to mam nadzieję, że nic poważnego...

Kora - ale z Ciebie ranny ptaszek...

lopop- chyba ty mi zabrałaś to słoneczko! Bo u mnie dizisiaj pochmurnie

nagapalma - ja też złapałam sobie troszkę fluidków od ciebie:))

zjola - jak wyglada sytuacja u ciebie?? na jakim etapie cyklu jesteś????

Też wam babebczki wszystkiego dobrego z okazji naszego święta życzę.
A sobie życzę, żeby dzisiaj do mnie zadzwonili z mojej potencjalnej pracy! Bo jak nie to ja się zalamię...
 
Wika nie miałam teraz usg robionego. Powiedziała mi że zrobi mi dopiero w14-15dc aby zobaczyc własnie jak pęcherzyki.. tak wiec jeszcze tydzień czekam. Potem za miesiąc mam mieć sprawdzaną drożność której nigdy mi nie robiono. Mysle że w końcu sie wyjaśni co jest nie tak i dlaczego tak długo nam sie nie udaje. Jestem dobrej myśli.
Tobie też życzę aby jak najszybciej Wam się udało. Może 2013 rok bedzie dla nas szczęśliwy :happy2:
powodzenia w sprawie pracy! &&&


Miłego dnia życzę
 
Kinga - obstawiam, że jak nie rosną Ci ładnie pęcherzyki to dostaniesz coś żeby im pomóc (najpewniej clo), jajowody Ci udrożnią i będzie git!
 
reklama
Do góry