reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

Hej kobietki,
wpadłam zobaczyć co słychać.
Radzimy sobie dobrze, mała jest super, budzi się co 3 godziny :) Daje żyć :) Zaraz pewnie wstanie kluska mała i będziemy kąpać.
Kora, coś mi się zdaje, że TY w ciązy jesteś :-D Trzymam kciuki za to z całych sił. Testujesz jutro?
mama, zazdroszczę zakupów. Oj, jak się nie mogę doczekać nowych ciuchów, jak już schudnę. A swoją drogą zostało mi 5 kg do wagi sprzed ciąży, więc myślę, że dam radę.

Buziaczki dla Was wszystkich.
 
reklama
cześć Kasiu super że zajrzałaś:):)
i że córcia tak grzeczna:):) oby tak dalej

mama wow bardzo zalatany dzień
wikula &&&& i udanej wizyty u fryzjera i ginka
Kora hm dziwne to trochę &&&& szkoda że tak daleko ode mnie mieszkasz bo bym ci porzuciła lutkę
 
Jutro sobota, wiec do pon. bety nie zrobie. Jak nie dostane do pon. @ to chyba podjade faktycznie zrobic bete. Kurde, najchetniej bym pozyczyla od kogos kilka tabletek lutki i brala do pon...
W 1 ciazy tez musialam brac, bo od 6 tc mialam plamienia. Lezalam wtedy 7 tyg plackiem, zeby ciąży nie stracic.

Teraz naprawde dziwnie sie czuje. Jest mi niedobrze, nie moge jesc mleka i mlecznych rzeczy, bo mnie odrzuca, a zawsze wcinam jak glupia, boli mnie podbrzusze... ech... O co chodzi?

Moze to wszystko przez stres, bo ostatnie 2 tyg byly naprawde trudne.

Też tak miałam z mlekiem itp jak zafasolkowałam ostatnio....
 
Carola - oj czerwieni to faktycznie ciężko się pozbyć... dałaś sobie z tym radę???

Kora - dziwne to u ciebie...ale chyba mogę potrzymać trochę kciuki?&&&&&&&&&&&&&&&& Mam nadzieję, że coś z tego będzie!!!&&&

Kahaka - jeszcze raz powiem, że wasza Agatka jest sliczna i na pewno będzie grzeczną dziewczynką, także spokojnie dacie sobie radę!

lopop - jak glowa???

mama - a gdzie na ten wyjazd się wybieracie???
 
4 tubki rozjaśniacza dały radę:))))
Mam biało-żółte włosy z domieszką pomarańczu:))))))
EXTRA, głowa piecze jak diabli, farba jutro:)
 
heja wieczornie..
Ja popijam piweczko weekendowo....

Dzieci juz spia,moj pojechal na noc do matki....

Poczytam co u was..

kaisu super ze niunia taka grzeczna tfu tfu..
wikula gratki kochana...naprawde jak pisze mamita wiosenne przesilenie:)...&&&&
carol pokaz sie:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry