reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

Koralikowa - przykro mi. Jak nie kijem go to pałką :( Czemu chcą Cię wyrzucić? Trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
zjola bo moja babcia główny najemca zmarłaa no i nie ma dziedziczenia lokalu dla wnukow i dlatego..porazka z tym naszym polskim prawem...
 
w nocy dostałam @ :cool:
marcowe badania zaczynam jak tylko pójdzie sobie precz ta zołza...
Jakie badania polecacie mi zrobić??
 
Koralikowa - a babcia była właścicielem, czy najemcą? Ja była najemcą a ty byłaś minimum 7 lat zameldowana, to muszą cię tam zameldować! Mój były miał taką sytuację i prawo najmu przeszło na niego, nawet to mieszkanie potem wykupił. Zasięgnij jakiejś prawnej porady. Musi być z tego wyjście.
 
kinga - szkoda, że przylazła...
co to badań to zrób komplet hormonów: lh, fsh, prolaktynę, estradiol no i progesteron. Njalepiej te badania zrobić trzy razy w jednym cyklu (na początku, w środku i po owulce), ja jeszcze to dego wszystkiego badałam poziom glukozy i insuliny, na czczo i po obciążeniu:) (ja robilam te badania w 7, 14 i 21dc)

Koralikowa - to jest mieszkanie komunalne, tak??
 
to sytuacja faktycznie jest skomplikowana, bo przepisy jakiś czas temu sie zmieniły...mam nadzieję, że trafisz na mądrego prawnika, który pomoże ci pozytywnie zalatwić sprawę.
Ale Ciebie nie mogą wyrzucić, bo ty jesteś matką samotnie wychowującą dziecko!
 
reklama
Koralikowa - znalazłam coś takiego:
1. Wstąpienie w stosunek najmu
Wstąpić w stosunek najmu ex lege w dacie śmierci najemcy mogły osoby, które spełniały łącznie następujące warunki:

  1. należały do grona osób bliskich[SUP]4[/SUP]. Art. 8 NajLokU do grona osób bliskich zaliczał zstępnych, wstępnych, pełnoletnie rodzeństwo, konkubenta. Pominięto osoby przysposobione oraz małoletnie rodzeństwo. Ponadto ustawodawca zupełnie niefrasobliwie pozbawił wszelkich uprawnień osoby, które zawarły umowy o opiekę,
  2. wspólnie zamieszkiwały z najemcą aż do momentu jego śmierci, a zamieszkiwanie miało charakter stały,
  3. najemca posiadał tytuł prawny do lokalu.

Cały tekst jest na tej stronie: Prawo do najmu lokalu mieszkalnego po śmierci najemcy - Monitor Prawniczy [ [url]www.MonitorPrawniczy.pl ][/URL]
 
Do góry