reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki Weteranki...

reklama
a pamietam jak ja chciałam zostać podwójną mamą zanim skończe 25 lat i niestety nie udało się.. teraz mam nadzieje że do 30tki zaciążę.. :sorry2:
 
Kinga zdążysz &&&&

Błonka jak długo boli brzuch na początkach ciąży...takie bóle na @? Bo jak z Ninką byłam to nie pamiętam żeby tak było...
 
hello!!!!

Carola - ważne, żebyś miala umowę o pracę i wynagrodzenie, przynajmniej na papierze nie najniższe, to potem na macierzynskim dostaniesz przyzwoite pieniądze:)

mama
- rewelacyjne wiadomości, działajcie, działajcie i niech z tego wyjdzie mała ślicznotka!

zjola - trzymaj się!

kahaka - mebelki ekstra!

u mnie w tej chwili nie sypie, ale wieje wiatr, są chmury, tak, że nawet satelita przerywa...
jeszcze mam gości, więc nie mam jak posiedzeć,ale myślami jestem z wami:)
 
caro mnie brzuch bolal na pewno chwile ale potem przeszlo, potem na nastepnej wizycie, ginka mowila ze jak boli i to bol przeciagajacy sie a nie chwilowy to niedobrze i trzeba brac rozkurczowe leki, lutke i duzo odpoczywac w pozycji lezacej.... klocia jak najbardziej maga byc i ejst to normalne natomiast bole nie...
 
Wikula dzięki...właśnie test owu pokazał II tłuste krechy wiec na godzinach bedzie owu:))

Carolaaa byle do środy za tydzień.....
pozałatwiaj sprawy i leż -początek jest najważniejszy..
 
hehe emek sie przywital i polazl...
no ja klocia po bokach mialam , to naciaganie wiezadel macicy, oznacza ze jest wwsio ok i ze wsio rosnie :)
a bol mialam owszem na samym poczatku taki delikatny, potem ustapil...
 
reklama
Hej,
ale nas zasypało :szok: mam nadzieję, że nie będzie długo ten śnieg leżał, bo nie chcę w zimie rodzić...
Carola, uważaj na siebie.

Ja wczoraj torbę do szpitala przepakowałam, tzn. podzieliłam na 2. A dziś podjęłam wyzwanie ogolenia nóg. Masakra, zdyszałam się jak zając.
 
Do góry