reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na Wyspach

reklama
agnieszka - tak chyba będzie początek czerwca, w przyszłym tygodniu pójdę do lekarki na razie na teście jest Pregnant 2-3 (chodzi tydzień ciąży), czuje się dobrze (póki co - tak jak przy poprzednich), momentami tylko bardziej zmęczona, ale znam na to dobry sposób - przytulić się do poduchy!
 
Ostatnia edycja:
agnieszka - tu mi lekarz za wiele nie powie, założy kartę, wypyta wszystko, powie ew. o witaminach i pobierze krew do badania.... a i powie, ze następna wizyta za 4 tyg. a na scam (czyli USG dostane wezwanie z terminem) - tak to tutaj wygląda, ale czuje sie bardzo dobrze, tak jak przy poprzednich ciążach, wiec jest OK
 
agnieszka - tu mi lekarz za wiele nie powie, założy kartę, wypyta wszystko, powie ew. o witaminach i pobierze krew do badania.... a i powie, ze następna wizyta za 4 tyg. a na scam (czyli USG dostane wezwanie z terminem) - tak to tutaj wygląda, ale czuje sie bardzo dobrze, tak jak przy poprzednich ciążach, wiec jest OK

Najważniejsze że czujesz się ok:)
Dbaj o siebie i fasolkę:)
Powiedzieliście już Alince że będzie miała rodzeństwo??
 
Hej dziewczyneczki!
Ja wpadłam tylko na chwile bo pisze od koleżanki:-p
U mnie wszystko ok, juz sie przeprowadziliśmy i rozpakowaliśmy, tylko narazie nie mamy internetu, musimy na niego poczekac ok 3 tygodni:baffled:
W poniedziałek mamy wizytę w klinice i myślę ze dowiemy sie juz czegoś konkretnego. Postaram sie do Was jakos odezwać;-)
Katrina wielkie gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! życzę spokojnych 9 miesięcy, dbaj o siebie:-)
Pozdrowionka!!!:-)
 
agnieszka - wczoraj tatuś uświadomił Alinkę, że będziemy mieli dzidziusia, mała na to, że tak - siostrzyczkę i będzie miała na imię MALINKA.
Pytam si, a jak będzie chłopczyk, to będziesz chciała braciszka?? Pomyślała chwilkę i mówi to może być braciszek i siostrzyczka.

Poprzednie dwie ciąże miałam super, bardzo chciałabym, żeby tym razem tez spokojnie "przejść" ten czas.
Głodomor daje znać o sobie regularnie co 4 godziny (tak jak w ciąży z Alinką).
 
reklama
Katrina a może faktycznie nosisz pod sercem serca dwa ?:-D
...jeszcze troszkę i się dowiemy:)

Roxii kochana...dobrze że już po przeprowadzce,teraz ogarnijcie wszystko i wracaj do nas:)
Oczywiście powodzenia w klinice,odezwij się jak będziesz miała skąd napisać i wyklep nam jak było.
Trzy mam kciuki &&&&


Dobranoc:)
 
Do góry