reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki na Wyspach

dzien dobry:-)

u nas tez cieplo 8st,czekam az sie mala obudzi i spacerek koniecznie.
troszke ostatnio w domu siedzimy bo co chwila cos.a to katar,a to jakas goraczka dziwna.no ale mam nadzieje,ze teraz juz bedzie ok.
dobrze ze juz weekend:-) lubie jak maz ma wolne.
 
reklama
witam :)
ja juz po pracy obiadek zrobiony, czesc chaty sprzatnieta i teraz czas na relaks... jak to dobrze zaczac weekend :)

przepraszam za brak fluidkow, juz nadrabiam oto fluidki i od dzis bede przesylac codziennie ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
sciskam was i trzymajcie sie cieplutko
 
Ja łapie pierwsza!!!:-)
Mam znów to dziwne uczucie, że widzę "objawy". Ale przecież ile razy wcześniej już miałam takie uczucie. Zwłaszcza wted,y kiedy po paru latach przerwy znowu zaczęły mnie boleć piersi przed @. Ale pierwszy raz się boję decydującego dnia tj. poniedziałku, wtorku. Nawet teraz się zestresowałam jak myślę o tym.
A swoją drogą podłe to życie, pare kropli wystarczy na porządnego doła i rozwianie nadzieji..:(
Uciekam na babski wieczór zapomnieć o tym wszystkim :p
 
Witajcie kochane
Ja juz pisze z Polski:-D Lot niestety mielismy opozniony 2,5 godziny i droga do tesciow byla okropna ale szczesliwie dojechalismy:tak:W przyszlym tygodniu ide do swojej pani gnekolog wiec mam nadzieje ze wszystko bedzie w porzadku i dowiem sie plec dzidzi.Mam jednak dobre przeczucie ze wszystko jest ok zwlaszcza od momentu kiedy czuje rychy dzidzi.Co prawda sa jeszcze delikatne ale najwazniejsze ze sie odzywa i pokazuje ze istnieje:-D

Odezwe sie jak tylko znajde troche wiecej czasu:tak:

Na koniec wysylam wam oczywiscie fluidki.Teraz kiedy macie podwojna porcje powinnyscie szybko oznajmic nam radosna nowine:tak: ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Cisza bo jest weekend;-)

Mezus w domu,dzieci w domu wiec nie mam duzo czasu na pisanie,a do tego koncze odnawianie mieszkania i czasu brak,zostalo jeszcze pomalowac kuchnie.juz meble wymienione,tylko jeszcze do salonu musze cos kupic ale nie wiem na co sie zdecydowac:dry: i dopiero wtedy kupie tv 42" ,bo ten regal ktory mam teraz miesci tylko 37".

A jak tam staraczki kiedy testujecie??
 
reklama
ja dzis mam dzien leniwca, leze w lozku i czytam ksiazke, wczoraj posprzatalam, obiadek jest na dzis wiec nie nie musze robic, moze zamkne sie w lazience na zabiegi doprowadzajace mnie do porzadku :D:D

wysylam fluidki dla testujacych, mam nadzieje ze szybko dolaczycie do mnie i kamy :D
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Do góry