reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki na Wyspach

reklama
Cześć Kochane.
Wpadłam tylko na chwilke, bo mam urwanie głowy ostatnio. Powoli się pakujemy, gipsujemy dziury w ścianach po gwoździach, a zaraz się zacznął pojawiać potencjalni nowi najemcy mieszkania. A do tego jedziemy do PL już w srode:-)

Badanie robili mi ze względu na hiperprolaktynemie, w PL poprostu dają bromergon, a tu badają czemu ktoś wogóle na to cierpi. Jak przysadka wyjdzie ok, to pewnie będą badać mnie dalej, aż dojdą czemu mam wysoką prl.

LILITH, ale pechowe to mieszkanie ;/ Jak tylko bedziecie mieć okazję to się przeprowadzajcie :)

Roxii, mi się czasami sniło że jestem w ciąży, ale częściej że już mam dzidziusia. Ale najgorsze było to że się nim nie zajmowałam, np. w połowie snu sobie przypomniałam że Go wogóle mam...:no: Albo ostatnio nie chciałam Go wogóle karmić bo mnie to bolało. Dziwne są takie sny.
 
Witajcie kochane

U mnie jest wszystko dobrze.Brzuszek sobie rosnie i nic zlego sie nie dzieje.Mezus od piatku ma wolne wiec spedzamy czas rodzinnie.Synek niestety zaczol mi chorowac.Od srody mial kaszel a w czwartek doszedl mu juz katar.W piatek nie wyslalam go do przedszkola bo tam codziennie wypuszczaja dzieci na dwor.Nie wazne czy ladna pogoda czy pada:wściekła/y:Na sczescie teraz tylko troszke pokaszluje i jutro mam zamiar znowu go do przedszkola wyslac:tak:

kamilaedi-Zycze powodzenia w starankach:tak: Mam nadzieje ze dolaczysz do mojego grona :-D

Roxii-Ja takze czasami mialam sny ze jestem w ciazy.Ostatnio mialam niestety sen ze zaczeral poronienie,wiec nie moge zaliczyc go do snu a raczej koszmaru:no:

agnieszka.kk-Zazdroszcze ci ze masz gosci z Polski.Ja bede miala dopiero kuzyna corke na ferie zimowe.Pocieszam sie jednak tym ze jeszcze 1,5 miesiaca i ja bede w Polsce.

LILITH-Ciesze sie ze zelik w koncu doszedl do ciebie.Teraz nic tylko dzialaj i pokazuj na test z dwoma kreseczkami:tak:

Na koncu wysylam oczywiscie mase fluidkow abyscie szybko zafasolkowaly:-D &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Witam się niedzielnie :)

Niedługo się wybieramy na spacer, bo pogoda cudna :) Ja się jako tako czuję, więc trzeba korzystać.
Co do zalania.. leje się dalej.. wynieśliśmy wszystko z 3 pokoju.. zaczęło się już z niego wylewać na korytarz górnego piętra.. na schodach to samo.. wszystko mokre, w butach trzeba chodzić.. może gość wpadnie w poniedziałek.. zobaczymy.

Ja w poniedziałek znowu mam dentystę, idę na wypełnienie a raczej zmiany plomby. A potem z mężem do GP po skierowanie na badania.

Czekam niecierpliwie na tą kasę z taxów, bo juz byśmy chcieli się wynosić..

Kama, ciesze się, że u Ciebie wszystko dobrze.

Miłej niedzieli :)
 
witam dziewczyny, widze cicho tu dzisiaj... ja szykuje obiadek a wieczor przy winku z T mamy w planach, szkoda tylko ze juz jutro do pracy...

kama83- nawet niewiesz jak brdzo bym chciala.... (jak kazda z nas)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie,

ja tylko na chwilke, o 2 mam dentystę znowu. Później lecę po leki, bo jednak u mnie inkecyjnie od tych antybiotyków :(
Myślicie, że będzie lepsza jedna tabletka clotrimazolum czy takie co jest ich więcej ?? Bo chyba widziałam coś podobnego..
Jak nie pomoże to lekarz..

Dziś jeszcze z moim ide po skierowanie na badania :)
 
reklama
A więc tak, mąż nie dostał skierowania na badania a od razu lekarz nas kieruję do kliniki niepłodności. Mają się z nami kontaktować. Przy okazji dostałam receptę na lek od tej infekcji.

Czy przed wypełnianiem kwestionariusza tak to właśnie wygląda, że czeka się na kontakt od nich??
 
Do góry