reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki na Wyspach

MI na @ zawsze waga leci do góry a nie stoi, więc pewnie po zobaczysz spadek :)
Mnie tam waga najmniej interesuję ale mój wygląda, bo waga drugiemu się nie równa niestety :(
Przykro mi, że @ przyszła :(
Ważne, by się wypłakać, wykrzyczeć, wygadać ale nie poddawać !!

A ja ciągle sama, ech, mała zajęta sobą, jedyne co to pomogła przy sprzątaniu i obiedzie i nara :(
 
reklama
Dzięki Aguś i również pozdrawiam.
LILITH, ale głupote napisałam w poprzednim poście...
Miało być "ułatwiło by MI to życie" a nie "ułatwiło by CI to życie...
Też liczę że waga spadnie, troszkę po. A co do @ to w tym miechu nie płaczę, bo odpuściliścmy cykl ze względu na ten ślub w czerwcu. Nie chciałam 'rodzić na slubie' ;)
Fajnie,że córa Ci pomaga:) A mówisz, że bawi się sama? Ile ma latek?
 
widze ze wszystkie na dietach ja tez od zeszlego piatku-postanowienie to 5kg!! narazie powoli ale wskazowka idzie na dol, zobaczymy jak to pojdzie, kama gratuluje super przeczkolaka... i wam zycze milego wieczorku ...
 
Kama to superr gratuluje synka:-) a do usg juz niedaleko, szybko zleci. Nie martw sie napewno jest wszystko Ok, ale na zapas trzymam kciuki:tak:
Megan_ek szkoda ze @ przylazla, wiem ze odpusciliscie cykl ale jakby fasolka byla to bylaby mila niespodziana:-D No ale moze bedzie w nastepnym cyklu:tak:
LILITH trzymam kciuki za wizyte, mam nadzieje ze sie nie rozcazrujecie tak jak my:sorry2: A to wizyta w jakiejs klinice specjalistycznej czy u GP??
Kamilaedi trzymam kciuki za owocne starnka:-)
Aga pozdrawiam :-)
A mi wczoraj przyszedl z kliniki termin na hsg o dziwo szybko sie uwineli ;-) Badanie mam na 18 listopada, ale nie wiem czy Wam pisalam to nie takie proste bo termin oczywiscie jest zly:sorry2: To hsg trzeba robic po @ ale jeszcze przed owulka czyli za duzego pola manewru nie ma. Zeby bylo tego malo to badanie robia tylko w czwartki:baffled: I termin ktory mi przyslali jest oczywiscie zly bo bede juz po owulce wiec musze tam zadzwonic i albo przeloza wizyte szybciej na 4 listopada albo dopiero na nastepny cykl... Ehh nie mam juz sily do nich taki maja balagan. No ale maja plusa ze tak szybko mi przyslali ten termin:tak:
Powiem Wam ze coraz bardziej boje sie tego badania, co bedzie jak wydzie ze jest jakas blokada w jajowodach??? coraz czesciej o tym mysle:sorry2: ehhh zobaczymy...
 
Witajcie :-)

Dziękuję kochane za pozdrowienia :happy:

Roxii przyszło już pisemko i badanie już tuż tuż,wszystko będzie ok,mam nadzieję że uda trafić się Tobie w ten czwartek itd.Tak bym chciała abyś dowiedziała się już czegoś więcej a przede wszystkim aby wam się udało :tak::-)

kamilaedi wytrwałości życzę w diecie :tak:

Meganek Ty kochana w czerwcu przyszłego roku bierzesz ślub?
Również życzę wytrwałości w diecie:)

Pozdrawiam was mocno :happy:
 
Kamilaedi, życzę aby kg szybko się zgubiły :)

Roxii, może i mają bałagan, co jest tu normalne ale widać, że coś się dzieję. Daj znać, czy udało Ci się zmienić termin. I staraj się być dobrej myśli :)

My dopiero do pielęgniarki idziemy w poniedziałek :D A w następny wizyta z GP i się dowiemy co i jak :) Więc jeszcze kawał czasu :)

Miłego dnia życzę, u nas cudna pogoda, trzeba to wykorzystać :)



NIkt nie wie co z tym ponownym WRS ??
 
Aguś, my w czerwcu będziemy mieć 3 rocznice;) Ślub biorą Nasi przyjaciele :)

Roxii, Oby Ci poszli na rękę. Daj koniecznie znać. I nie martw się za wczasu o nic. Ja też mam badanie mózgu w środę czy nie mam guza na przysadce, i nawet nie dopuszczam takiej mysli do siebie.

LILITH, ja nic nie wiem niestety o WRS.

Kamilaedi, powodzenia w walce:)
 
reklama
Do góry