reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki na Wyspach

LILITH, nie jestem na dukanie, jem lekko ogólnie i obiadki weight watchers. Ale nic nie idzie w dół :( A Dunkan Roxii to dieta wysokobiałkowa, niskowęglowodanowa.
Kama, nareszcie się odezwałaś :) Wszystkiego dobrego dla Ciebie i fasolki; i zdrowia dla taty, oby jednak nie miał nawrotu choroby :*
Kamilaedi, do owulki szybko zleci, gorzej będzie później do terminu @ ;)) Owocnych staranek!

A u mnie wczoraj dziwna sprawa, ok. 9 rano byłam w toalecie i na papierze zauważyłam jasną krew...po południu było już tylko brunatne plamnienie, tylko trosze na bieliźnie, wiecej na papierze. A wieczorem malutka ilość na papierze. Dziś rano dalej mam to plamienie, nic na zewnątrz, tylko na papierze..:?
 
reklama
Dziś 29 dc, ok.6DPO, termin @ na czwartek. Pewnie to niski progesteron ;/ Bo tempka ciągle na niższym półapie wysokich temp.

A ostatnio na Dukanie wspomogałam się się jakimiś suplementami które kupiła mi siostra na mniejszy apetyt i było ok. teraz 'na sucho' nie mogę wytrzymać na Dukanie, jakoś mnie ciągle zasysa z głodu :p Ale tak teraz myśle, że jak mi zależy to dam radę!!! Za Twoją radą ide jeszcze raz od Pn. na Dukana. A możesz mi przesłać na pw. co ty np. jadasz na diecie?
 
Witajcie

Wczoraj mialam bardzo mila niespodzianke w przedszkolu.Synek jak go odbieralam mial na sobie medal a w rece dyplom:-D Okazalo sie ze zostal przedszkolakiem tygodnia za swoje zachowanie i aktywnosc.Duma mnie rozpiera do dzis:-D W nagrode wzielam go na basen i do klubu dla dzieci gdzie sie wyszalal na calego:tak:Dzisiaj dzien spedzamy w domu i jak narazie zadnych planow nie mamy.Kuzyn bedzie u mnie dopiero jutro ale juz wiem ze znowu zapasy mi przywiezie od mamy:-D:-p
 
Megan, że tak zapytam, bo nie pamietam, za co przeprasza, czy Ty się tu już badałaś??

Co do dietki, to mojej byś nie przeżyła :d
Ta, którą robiłam przez 3 miesiące z efektem 11 kg, to była prawdziwa dietka pod względem pichcenia. ciasta, dobre potrawy, rózności.. a teraz.. nie dość, że nie chcę skrobi używać, to na tym mieszkaniu nie mam ochoty tyle na dole w kuchni samotnie spędzać więc moje jedzenie jest na prawde monotonne.. ale mi to pasuje.. bo i efekt szybko widzę.. od zeszłego poniedziałku poleciało mi z 55,6 na 52,4 - ważyłam się w środę i tyle było, czyli na końcówce warzyw.
No ale zaraz podsyłam :D

I ja dalej z tym moim pytaniem o powtórnego wrs :)
 
Progesteron i prolaktyne badałam, w marcu w PL. dostałam bromka na hiperprolaktynemie i luteine pod koniec cylku, bez większych wyjaśniej, bo byliśmy tylko tydzień i nie było czasu, na II wizyte. Leki mi się skończyły nie brałam 2 miechy, ale wykresy mi się pogorszyły i poszłam do GP po te leki, dal mi bromka ale luteiny tu nie mają. Potem zaczeli mnie tu badać, ale póki co byłam u endokrynologa, i dali mi skierowanie na rezonans magnetyczny mózgu, ide w środę. Wiec tak naprawde sama nie wiem co mi jest narazie. A w PL jesteśmy tylko 2 razy w roku, wiec mało mogę załatwić. I niby leki dalej biore, ale bez rezultatów. No i luteina mi się skończyła ostatnio:/

KAMA, to musi być super uczucie dla każdej mamy, kiedy dziecko dostaje takie wyróżnienie. Gratuluję synka:)
 
Kama, napisałaś równo ze mną :)
Gratulację :)

Megan jak nie ma lutki?? Ja widziałam normalnie w H&B ;/
Dobrze, że masz jakieś badania robione.

My w poniedziałek dopiero idziemy na spotkanie z pielęgniarką a w przyszły już lekarz, ciekawe co nam zaoferuję i jak bardzo niestworzone historie będziemy musieli nawymyslać :D
 
LILITH, nie ma tu luteiny odpowidającej tej naszej podjęzykowej, którą biore. Mój GP przekopał cały swój komputer w poszukiwaniu. A po 2. z tego co pisały inne dziewczyny to lekarze w Uk nie stosują luteiny, jako regulatora cyklu i na podtrzymanie ciąży, bo to przekonanie 'staromodne' , a luteina nie ma potwierdzonego działania potrzymującego ciąże, to raczej u nas w PL się stosuję na zasadzie 'a może akurat pomoże'.
Powodzenia u lekarza ;)
 
reklama
Jak znajdziesz coś innego to pisz od razu, ułatwiło by Ci to życie:p

A u mnie znowu krew i do tego ból brzucha, klamka zapadła. Od wczoraj mam nowy cykl-tydzień za wcześnie. Ale w sumie byłam chora i brałam antybiotyk, może dlatego.

Może dlatego waga stała, bo byłam tuż przed@ ??? OBY :p
 
Do góry