reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki na Wyspach

Czesc dziewczyny tak was podczytuje od czasu do czasu,bo ja o najmlodszego synka staralam sie 2 lata i wiem co przezywacie kiedy kolejne testy sa negatywne.
Dwoch pierwszych synkow mam z pierwszego malzenstwa i dlatego myslelismy ze moj obecny maz nie moze miec dzieci,ale kiedy juz zrezygnowalam,to okazalo sie ze jestem w ciazy,ale u mnie bylo to saplikowane bo w momencie kiedy myslalam ze mam okres jak sie pozniej okazalo bylo to plamienie bylam w ciazy.Trzymam kciuki za wszystkie starczki i gratuluje juz zaciazonym.

Kamilaedi wiem ze ciezko Ci jest uwiezyc w to ale ja jestem pewna ze to fasolka,ja z pierwszym synkiem mialam tylko cien kreseczki,kazdy mowil ze mam przewidzenia ale jednak moj omam ma dzisiaj 9 lat:-D
A mozesz wkeic testa?

My chcemy starac sie o jeszcze jednego bobaska w najblizszym czasie:-p ale jeszcze zobaczymy.
Mam nadzieje ze przyjmiecie mnie do swojego grona.
 
reklama
DSCF5394.jpg to moje testy slabo widac ten wyzej to z wczoraj a nizej dzisiejszy...
edyta01 witaj u nas i wpadaj jak najczesciej....
 
Zobacz załącznik 306221 to moje testy slabo widac ten wyzej to z wczoraj a nizej dzisiejszy...
edyta01 witaj u nas i wpadaj jak najczesciej....

Kochana widac kreseczki i to calkiem niezle:tak: na moim bylo widac jeszcze mniej,a wiec Gratuluje Ci bo to napewno fasolinka:-)

Dzieki dziewczyny za przywitanie,ja tu kiedys skrobnelam pare postow ale pozniej nie mialam duzo czasu na pisanie,a pozniej operacja meza i tak wyszlo,teraz postaram sie zagladac tu czesto.
 
Witam
Ja nadal czekam aby sprawidzili boiler z ogrzewaniem:dry: Najlepsze w tym wszystkim jest to ze ogrzewanie mamy wylaczone a grzejniki gorace ze nie da sie dotknac:-D Tak wiec teraz jak mam cieplo w domku moga przyjsc nawet wieczorem:-p

Kamilaedi-Kreseczki widac obydwie wiec oficjalnie skladam ci ogromne gratulacje.Co do wczesniejszego usg to ja niestety nic nie zalatwilam.Mimo ze rozmawialam z GP i polozna to nic nie zrobili.Powiedzieli mi tylko ze nie ma potrzeby skoro ciaza nie jest zagrozona i nie ma zadnych plamien.Tak wiec ja musialam sie uzbroic w cierpliwosc i czekalam az do 13 tyg:szok:

edyta01-Witaj na staraczkach:tak: Pisz jak tylko bedziesz miala potrzebe i czas:-D
 
reklama
Kamilaedi,moje gratulacje!!!!! Dzięki Wam dziewczyny człowiek wierzy że TO jest możliwe :)
A jaka technika u Was zadziałała ?:)

Edyta, zapraszamy do dyskusji :)

Orientacyjnie podaję: termin @ na ok. 14.12 .Później postanowiłam zakupić test dla M. na jakoś nasienia.
 
Do góry