reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

A nie jest tak, że jak się bierze progesteron to się nie dostaje @? Bo moim zdaniem właśnie tak jest...
Ja luteine miałam odstawić w 25 albo26 dniu cyklu.

No u mnie dupek zatrzymywał @ . Ja miałam brać od 16 dc przez 10 dni po tym czasie zrobic test ciążowy jak negatywny to czekać na @ a jak pozytywny to nadal brać dupka .


Wszystko zależy od lekarza ,co lekarz to inna opinia .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Z tego co czytałam progesteron musi spaść żeby @ przyszła.
Jeśli ciagle utrzymuje sie wysoki poziom przy pomocy dupka @ może sie zatrzymać.
Ja jak brałam dupka to odstawiałam w 25 dc i czekałam na @ jeśli test był negatywny.
 
Bierze się oczywiście:)
Ale w momencie kiedy zapłodnione jajeczko zagniezdzi sie w macicy i ciałko żółte nie radzi sobie z wytwarzaniem progesteronu i utrzymaniem ciazy. Dlatego tak ważne jest zrobienie testu lub bety 10-12 dni po owu i odstawienie dupka w wypadku negatywa badz w przypadku pozytywnego testu, dalsze wspomaganie się progesteronem.
 
Ostatnia edycja:
Mam dość! Odpuszczam, wymiękam,rezygnuję! Beta 1,2 nie wiem czym jestem ale na pewno nie w pełni kobietą.Przy takiej okazji jak trzy pęknięte pęcherzyki to nawet facet by zaciążył.
 
Mam dość! Odpuszczam, wymiękam,rezygnuję! Beta 1,2 nie wiem czym jestem ale na pewno nie w pełni kobietą.Przy takiej okazji jak trzy pęknięte pęcherzyki to nawet facet by zaciążył.

Przykro mi :(
Pyzia, ja tez miałam 3 pęknięte w poprzednim cyklu i sie nie udało..
Ale beta 1,2.. To nie jest 0. Ja miałam zawsze <0.1 na wyniku... Nie zastanawia cie ten wynik?.. Myślisz ze jest jednoznaczny?
 
Pyziu masz prawo czuć się rozgroryczona, zła i wściekła ale nie masz prawa tak o sobie mówić na litość boską ...
 
reklama
Przykro mi :(
Pyzia, ja tez miałam 3 pęknięte w poprzednim cyklu i sie nie udało..
Ale beta 1,2.. To nie jest 0. Ja miałam zawsze <0.1 na wyniku... Nie zastanawia cie ten wynik?.. Myślisz ze jest jednoznaczny?
W zeszłym miesiącu też miałam taki wynik... Nie daję już rady sama że sobą...
 
Do góry