reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

Ja brałam CLO już kilka razy. Raz od 5-9 dnia po dwie tabletki na noc. Potem chyba dwa razy od 3 dnia po dwie na noc,miesiąc temu brałam od 2 dnia po trzy na noc a tym cyklu od 2 dnia po dwie na noc. Zawsze wykorzystywałam jedno opakowanie czyli 10 sztuk.
 
reklama
Emka a to suoer że u ciebie wszytko ok z maleństwem , pewnie niebawem ujawni się ;) pozdrawiam ;)


Pyzia a dlaczego bierzesz na noc ? Czy to ma jakieś większe znaczenie ? Mi lekarz kazał brać razem z jedzeniem .

I teraz jak mi np urosną te pęcherzyki a nie pękną ? I co w tedy ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ovli a nie jesteś umówiona na monitoring zeby w razie czego podać pregnyl na pęknięcie ? U mnie np lekarz teraz nie podał bo juz było za duze i miała sie zrobić torbiel a okazało sie ze ciaza ;) ale w poprzedniej miałam pregnyl podany na pęknięcie


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Emka a to suoer że u ciebie wszytko ok z maleństwem , pewnie niebawem ujawni się ;) pozdrawiam ;)


Pyzia a dlaczego bierzesz na noc ? Czy to ma jakieś większe znaczenie ? Mi lekarz kazał brać razem z jedzeniem .

I teraz jak mi np urosną te pęcherzyki a nie pękną ? I co w tedy ?


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
U mnie raz na pewno nie popękały i wtedy ginka dała mi czopki na wyczyszczenie żeby się torbiele nie porobiły.Zawsze mam monitoring i podawany pregnyl żeby pękły,choć jak już sie przekonałam pregnyl u mnie nie zawsze był skuteczny.Nie wiem dlaczego mam brać na noc ale tak kazała to tak biorę ;) Oprócz pregnylu,na pęknięcie, jest jeszcze Ovitrelle ale jest znacznie droższy niż pregnyl.
 
Dziewczyny nie jestem umówiona na monitoring dlatego ze jestem teraz w uk a u lekarza byłam prywatnie w Polsce i on mi przepisał te leki i powedział że jak nie pomogą to mam iś do lekarza w Londynie i sprawdzic te jajniki , tylko tutaj oni mnie nie leczą na PCO tylko na nawracające poronienia !!- skąplikowane to tutaj jest -, ewentualnie bedę musiała iść prywatnie .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Emka wiem , moja koleżanka też chidzi prywatnie w Polsce i ja też bede musiała iść tutaj prywatnie bo na NHS to nie wiem czy do grudnia 2017 się wyrobie a zreszta nie umówili by mnie na wizytę bo on twierdzą ze ja nie ma problemu niepłodności ;( .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dziękuję :-*. Na test jeszcze wcześnie. Dziś 9-10 dpo. Temperatura mi skoczyła. Na wszelki wypadek zwieksze Euthyrox. W niedzielę sądny dzień.
A i może to głupie babcine wierzenia, ale oczy mam od wtorku szkliste, ale biorę dupka, może od tego.

Taaak ja w ciąży miałam szkliste oczy :D
 
Ann_ kochana jak się czujesz ?:) Brzuszek zaczyna ciążyć ?:D Ale szybko czas leci :) Nie ?
Dziękuję za pamięć Myszko [emoji8]
Brzuszek już duży, aż sama w szoku jestem jak to szybko mija. To już praktycznie końcówka 21 tc. Prawdopodobnie drugi syneczek będzie.
A u was już staranki wróciły? Jak się czujesz?


Z tego wszystkiego zapomniałam Wam napisać,że z 5 pęcherzyków pękły 3 :) Teraz czekamy czy któryś zadziałał....
Ale super to czekamy czy się udało [emoji4][emoji4][emoji4]

Napisane na C6903 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry