reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

reklama
Pyzia przykro mi z powodu pieska! Wiem co czujesz 3 lata temu pożegnałam przyjaciółkę od lat, w zeszłym roku drugiego psiaka , został
Mi jeszcze jeden i mam nadzieje ze bedzie żyła długo :)

O proszę 3 pecherzyki pięknie :)


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Witam dziewczyny ;)
U mnie bez zmian Tz jedna kreska ;(
Traz jestem na dupku ( wywołuje miesiączkę ) bo znow nie mam 2 miesiąc , byłam u lekarza i jak @ przyjdzie to mam zaczac brać clo od 3 dnia cyklu przez 6 dni ! Mam nadzieje ze coś mi pomoże ! Byłam w Polsce 3 tygodnie na wakacjach ale juz wrociłam do uk .

Pyzia bardzo mi przykro z powodu pieska :( . My tez kilka miesięcy temu uspalismy naszą sabcie !!! Miała raka i lekarka zasugerowałam uśpienie bo bardzo się piesek męczył ;( a była z nami jakies 14 lat .

Pozdrawiam reszta dziewczyn ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witam dziewczyny ;)
U mnie bez zmian Tz jedna kreska ;(
Traz jestem na dupku ( wywołuje miesiączkę ) bo znow nie mam 2 miesiąc , byłam u lekarza i jak @ przyjdzie to mam zaczac brać clo od 3 dnia cyklu przez 6 dni ! Mam nadzieje ze coś mi pomoże ! Byłam w Polsce 3 tygodnie na wakacjach ale juz wrociłam do uk .

Pyzia bardzo mi przykro z powodu pieska :( . My tez kilka miesięcy temu uspalismy naszą sabcie !!! Miała raka i lekarka zasugerowałam uśpienie bo bardzo się piesek męczył ;( a była z nami jakies 14 lat .

Pozdrawiam reszta dziewczyn ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Słonko jak miło cię czytać :) Miejmy nadzieję,że CLO ci pomoże,u mnie zadziałał :) Teraz tylko czekam czy jakiś pęcherzyk wypuścił jajeczko i czy jakiś plemniczek się do niego dostał :D Nie mam jakoś żadnych przeczuć,ani na tak ani na nie...Zobaczymy....
 
A mnie coraz bardziej zastanawiają moje objawy fazy lutealnej. Jestem 8-9 dpo od wczoraj bardzo bolą mnie bimbałki a brzuch jak na @, do tego plecy. Jedynym powodem może być progesteron (duphaston), który biorę od tego cyklu. Część przypomina objawy mojej grudniowej ciąży (wczoraj przyszła taka myśl). I oczy zaczely mi się świecić. Na testowanie jeszcze za wcześnie. Albo znowu się nakręcam :realmad:
 
Słonko jak miło cię czytać :) Miejmy nadzieję,że CLO ci pomoże,u mnie zadziałał :) Teraz tylko czekam czy jakiś pęcherzyk wypuścił jajeczko i czy jakiś plemniczek się do niego dostał :D Nie mam jakoś żadnych przeczuć,ani na tak ani na nie...Zobaczymy....

Pyziątko kochana ty moja ;) wiesz że zycze ci jak najlepiej i trzymam za ciebie kciukasy . Z całego mojego malutkiego serduszka wysyłam pozytywne fluidy i czekam na 2 kreseczki od ciebie i pełen szał !!!! .


Asia mnie też zawsze bolą piersi przed @ ale rozwniez bardzo mnie bolały w czasie ciąży . Zrób test może coś juz wyjdzie .
Acha i mnie plecy tez bolały w czasie cięży ;)
Ruda , emka jak wasze kropeczki ? Jak się czujecie dziewczyny . Wiecie już co bedziecie miały ?

Mała czarna co u ciebie ? Jak staranka ? Potrzebuje pomocy jak bierzesz clo ? Też od 3 dnia cyklu ?

Strawbelka kochana co u ciebie ? Jak się czujesz ?

Pozdrawiam was wszystkie moje forumowe przyjaciółki ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pyziątko kochana ty moja ;) wiesz że zycze ci jak najlepiej i trzymam za ciebie kciukasy . Z całego mojego malutkiego serduszka wysyłam pozytywne fluidy i czekam na 2 kreseczki od ciebie i pełen szał !!!! .


Asia mnie też zawsze bolą piersi przed @ ale rozwniez bardzo mnie bolały w czasie ciąży . Zrób test może coś juz wyjdzie .
Acha i mnie plecy tez bolały w czasie cięży ;)
Ruda , emka jak wasze kropeczki ? Jak się czujecie dziewczyny . Wiecie już co bedziecie miały ?

Mała czarna co u ciebie ? Jak staranka ? Potrzebuje pomocy jak bierzesz clo ? Też od 3 dnia cyklu ?

Strawbelka kochana co u ciebie ? Jak się czujesz ?

Pozdrawiam was wszystkie moje forumowe przyjaciółki ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom

Ja brałam raz w życiu i tez od 3dc 1x2 na noc przez 5 dni, bo w opakowaniu jest 10 tabletek wiec wychodzi 5 dni

Asia, obiecująco te objawy wyglądają :) ja brałam sporo dupka w zeszłym cyklu bo 2x2, i nie miałam takich objawów. Zero bólu cycow. Tylko tempka wyższa niz zwykle w czasie fazy lutealnej. Testuj!! :):)
 
Ja brałam raz w życiu i tez od 3dc 1x2 na noc przez 5 dni, bo w opakowaniu jest 10 tabletek wiec wychodzi 5 dni

Asia, obiecująco te objawy wyglądają :) ja brałam sporo dupka w zeszłym cyklu bo 2x2, i nie miałam takich objawów. Zero bólu cycow. Tylko tempka wyższa niz zwykle w czasie fazy lutealnej. Testuj!! :):)

A ja mam brać 1x1 przez 6 dni .
Mnie to cyce zawsze bolą i z dupkiem i bez dupka . Zawsze przed @ i ewentualne w czasie ciązy Haha .


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Pyziątko kochana ty moja ;) wiesz że zycze ci jak najlepiej i trzymam za ciebie kciukasy . Z całego mojego malutkiego serduszka wysyłam pozytywne fluidy i czekam na 2 kreseczki od ciebie i pełen szał !!!! .


Asia mnie też zawsze bolą piersi przed @ ale rozwniez bardzo mnie bolały w czasie ciąży . Zrób test może coś juz wyjdzie .
Acha i mnie plecy tez bolały w czasie cięży ;)
Ruda , emka jak wasze kropeczki ? Jak się czujecie dziewczyny . Wiecie już co bedziecie miały ?

Mała czarna co u ciebie ? Jak staranka ? Potrzebuje pomocy jak bierzesz clo ? Też od 3 dnia cyklu ?

Strawbelka kochana co u ciebie ? Jak się czujesz ?

Pozdrawiam was wszystkie moje forumowe przyjaciółki ;)


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dziękuję :-*. Na test jeszcze wcześnie. Dziś 9-10 dpo. Temperatura mi skoczyła. Na wszelki wypadek zwieksze Euthyrox. W niedzielę sądny dzień.
A i może to głupie babcine wierzenia, ale oczy mam od wtorku szkliste, ale biorę dupka, może od tego.
 
reklama
Asia oczy szkliste na ciaze ?:) oby!

Ovli dziekuje moje maleństwo jeszcze sie nie zdradziło :) miewa sie chyba dobrze bo czuje juz ruchy od kilku tyg a podlad dopiero w czwartek .

Z clo ja brałam raz od 5-10 po 1, innym razem od 1-5 po 1 i sie udało za każdym razem :) wiec kciuki by u Ciebie tez poszło :)


2nn3csqvlpqqv7gd.png


1usasg18vftrzndq.png


zalwh00cp3f54s2w.png
 
Do góry