reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

To do dzieła ;-)


Głowa do góry. Nie stresuj się bo to tylko rozregulowuje cykle i potem nie wiadomo co i jak i jest jeszcze gorzej. Myśl pozytywnie. Nie możesz myśleć tylko o dziecku bo sfiksujesz. Trzymam kciuki :-)
No wlasnie... Cykl z 28 dni zmienił się już nawet w 33... Wiem, że tak nie można, ale cóż... :)
 
reklama
Lux
w lutym mam genetyczne badania i sprawdza ryzyko urodzenia chorego dziecka i po nbbadaniach!
babka z kliniki niepłodnosci mówoi ze pozostaje tylko in vitro lub adopcja komówrki ale ja jej nie wierze i walcze narazie o swoje dziecko, moze sie uda przeciez niektóre kobiety maja dzieci pomimo obnizonej płodności.
 
Kotek a już masz pewność że masz obnizona płodnośc. Ile się staracie?

Karola no właśnie więc glowa do góry, może znajdź sobie jakieś dodatkowe zajęcie pp pracy, typu ćwiczenia basen ;-) poprawisz kondycję a i będziesz mniej myślała o starankach i moze akurat się uda

Lux piekarnik w sobotę zabrany był przez elektryka. Ma dziś dać znać czy coś z niego będzie czy do wywalenia. Mam nadzieję że do wieczora da znać.
 
Lux
w lutym mam genetyczne badania i sprawdza ryzyko urodzenia chorego dziecka i po nbbadaniach!
babka z kliniki niepłodnosci mówoi ze pozostaje tylko in vitro lub adopcja komówrki ale ja jej nie wierze i walcze narazie o swoje dziecko, moze sie uda przeciez niektóre kobiety maja dzieci pomimo obnizonej płodności.
no to ja pamietam, ze bylas u tej pani dr, widze, ze od razu Cie klada na in-vitro zamiast powalczyc, ehhh :no:
 
Witam Was ;)
Ja tez jestem starą uzytkowniczka - sierpniowa mama 2010 :)
powracam na bb z nadzieją na rychłe rodzeństwo dla mojej prawie 6 letniej córeczki :)
Póki co 5 cs za Nami i ... cisza.
muszę się przyznać, że regularnie Was podczytuje ... :) ale trochę trwało nim się zmobilizowalam do ujawnienia się :D w grupie jednak raźniej, więc jestem :)
Poproszę o jakiegoś solidnego kopcura, co bym nadziei nie traciła, bo ostatnio coraz częściej mi sie to zdarza ...

Pozdrawiam Was :*
Witaj Shiira! Może za szóstym razem się sztuka?:)

Witam Was nie odzywalam sie poniewaz dopadlo mnie przeziebienie moze to dziwnie zabrzmi ale normalnie mam zakwasy od kichania... Masakra jakas, jutro 1 wizyta takze dam Wam znac dziewczyny:) ciesze sie ale tez troszke sie boje:(

Trzymam kciuki i daj znać jajk już bedziesz po:)

Witam sie wracam po miesiacu. Po poprzedniej straconej ciazy musialam sie pozbierac. W tym miesiacu wracamy do staran.

Kurcze co Ty mówisz... w poprzednim cyklu coś takiego strasznego Ciebie spotkało?

Witam, dzisiaj dopadł mnie okropny dół po zrobieniu testu, znów negatywny... Od paru dni jest mi nie dobrze przy różnych okazjach. Wczoraj mało brakowało, żebym zwymiotowała u teściowej na obiadku :x tak więc zdecydowałam się po namowach mojego przyszłego - niedoszłego (już nie długo :cool2:) i zakupiliśmy 2 testy. Jak wiadomo,ciężko jest doczekać rana, a mówiono mi, że wynik najpewniejszy ukazuje się przy pierwszym oddanym moczu, jeden zużyłam wieczorem i jeden przed chwilą. Niestety, oby dwa jasno mówią, że nic z tego. O dzidziusiu myślimy od maja, a staramy się bardzo od lipca. I dzisiaj już totalna załamka. Brak mi sił, a jeszcze do pracy czas iść za chwilę. I jeszcze ta pogoda... :-( :(

Jeśli mogę Ci tylko coś opowiedziec o swoich doświadczeniach... Ja starałam sie o dziecko prawie dwa lata, po pierwszym roku prawie ześwirowałam bo miałam wszystkie objawy ciazy pod koniec każdego cyklu. Wmawiałam je sobie, teraz to wiem. Dopiero jak trafiłam na dobrego lekarza, zdianozował mi PCO i dostałam leki poczułam ogromna ulge.. i odpusciłam. Nie robiłam testów, nie obserwowałam objawów nie myślałam o ciazy i zaszłam. Test zrobiłam dopiero 2 tygodnie po terminie @, nie miałam żadnych objawów a test wyszedł pozytywny.
 
Kotek a już masz pewność że masz obnizona płodnośc. Ile się staracie?

Karola no właśnie więc glowa do góry, może znajdź sobie jakieś dodatkowe zajęcie pp pracy, typu ćwiczenia basen ;-) poprawisz kondycję a i będziesz mniej myślała o starankach i moze akurat się uda

Lux piekarnik w sobotę zabrany był przez elektryka. Ma dziś dać znać czy coś z niego będzie czy do wywalenia. Mam nadzieję że do wieczora da znać.

AMH wyszło mi 1,06 i swiadczy to o obnizonej płodności, ale przy wyniku było napisane lipemia cos tak z gospodarka glicerynowa jest nie tak i to może zaburzac wyniki badan (nie wiem czy ąz tak) nie byłam z tym u lekarza, Jutro ide na kolonoskopie więc zapytam.
Lux u mnie in-vitro ani adopcja komórki ie wchodzi w grę.
Powalcze jeszce ten rok.
w styczniu 2016 ide z mężem sie badać. Jeżeli powiedza ze nie da rady naturalnie, wtedy będziemy starać się o adopcje dziecka.
 
reklama
AMH wyszło mi 1,06 i swiadczy to o obnizonej płodności, ale przy wyniku było napisane lipemia cos tak z gospodarka glicerynowa jest nie tak i to może zaburzac wyniki badan (nie wiem czy ąz tak) nie byłam z tym u lekarza, Jutro ide na kolonoskopie więc zapytam.
Lux u mnie in-vitro ani adopcja komórki ie wchodzi w grę.
Powalcze jeszce ten rok.
w styczniu 2016 ide z mężem sie badać. Jeżeli powiedza ze nie da rady naturalnie, wtedy będziemy starać się o adopcje dziecka.
staramy sie 1 rok ale jak tak patrzyłam to w dniach teoretycznie płodnych bzykanko było 3 razy a czasem nawet 3 razy na cykl (w dniach płodnych)
 
Do góry