reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

No i po co przylazła? No po co? :(



Widzę, że o porodach. Ja także rodziłam naturalnie, ale podawali mi oxy. Eh... masakra taki ból, ale ogólnie poród miałam szybki i bez komplikacji.
Tylko z karmieniem mega problemy miałam.
Przyszła ale odejdzie za kilka dni. Mam bardzo krótkie cykle teraz 24dni. I jak tu liczyć jajeczkowanie?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Super ze masz takie podejscie
Nie mam wyjścia:-) musze myśleć pozytywnie czasami ciężko jak każdej ale jak się komuś można zwierzyć wtedy jakoś czuje się lepiej. Mój jak usłyszał to :jak to dostałaś ,juz ?naprawdę . Myślał że żartuje :-)ale damy rade

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
Przyszła ale odejdzie za kilka dni. Mam bardzo krótkie cykle teraz 24dni. I jak tu liczyć jajeczkowanie?

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

A myślałaś ściągnąć sobie aplikacje jakąś, która wylicza? Ja korzystam z Mój kalendarzyk i też mam teraz różne cykle (w sensie długości) ale on mi wylicza i jajeczkowanie i dni płodne... Jak chcesz, to mogę Ci screena wrzucić
 
Ja dostałam @ dwa tygodnie po porodzie, karmiłam tylko miesiąc... dostałam bardzo silnej alergii i musiałam przez dwa tygodnie antybiotyki brać:( Odczekałam dwa pełne cykle, później jeden tylko obserwowałam żeby sprawdzić czy wszystko jest ok, czy owulacja się w ogóle pojawia, a teraz za mną pierwszy cykl starań... jeszcze nie zakończony @ więc czekam i czekam z utęsknieniem:)
Dostałam już zielone światło od mojej Ginekolog, jeśli przez następne dwa cykle nie zajdę w ciąże to mnie zacznie stymulować clo:)
A co do mięsa mielonego to ja bardzo lubię robić kotlety z warzywami, trę na tarce na dużych oczkach marchewkę, dodaje szczypiorek, poszatkowanego surowego kalafiora, cebulkę i mieszam warzywa z mięsem. Przyprawiam czosnkiem granulowanym, słodką papryką, natką pietruszki i pieprzem. Formuję z większe kotlety i piekę 40 min w temperaturze 150-200 stopni:) Podaje z sosem z jogurtu naturalnego i koperku:) Można do tego sałatkę zrobić i np. kasze (perłową czy gryczaną)
Dzięki za pomysł. Ja tak rybne robiłam. Ale z mielonego też super. Mam brokula akurat więc je dam zamiast kalafiora.

No I lipa:-(dostałam

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
Tule :-*

Kotek to tez po to by chłopaki od meza mogły sie trochę zregenerować w sensie był mocniejszy strzał bo sam cykl h facetów trwa 3 mce .
Co to za cykl?

Super ze sie juz staracie, Ja tez bym taka mala przerwe chciała miec. Tez mam brata rok starszego i to jest ekstra miec taka mała różnice wieku.
Oby tylko moj mąż nie był przeciwko :) no i obym rodziła pierwsze naturalnie bo po cc to trzeba obowiązkowo odczekać..
Oby się tak udało. Ja też miałam przymusowe cc bo syn owinal się pepowina i mimo godziny partych skurczy nic nie szło.

Powiedział, że nie chce się dzielić swoimi samochodami ... dlatego woli dziewczynę :laugh2: Jeszcze nie kuma, że dziewczynki się przy starszych braciach interesują tym samym co oni. Nie złamię mu serca ... niech myśli, że dziewczynki lubią tylko lalki i My little Pony ... :-) :) Szogun ma 6 lat.
Dobre, tak nie łam mu serca. Jak się urodzi dziewczyna to go uswiadomisz ;-)

Ja też myślałam że już umrę podczas porodu naturalnego oczywiście. Haha a po 7 h od cc już smigalam pp korytarzu żeby dziecko rodzinie pokazać.
Fakt bolało ale nie tak strasznie jak mi się wydawało. Czasami jak słyszę historie po SN to się cieszę z takiego obrotu sprawy i że skończyło się cc.
Jedynie co to pewnie bym wcześniej planowała drugie dziecko.
 
Mysie moje mądre a powiedzcie proszę czy jest jakaś szansa, że mogłam zajść w ciążę w ten weekend, biorąc pod uwagę, że dziś wystąpiło niewielkie plamienie około owulacyjne? Jeśli to w ogóle było to. Nie będę testować, poczekam cierpliwie na @. Mój mąż wysnuł sobie taką teorię, że (Tylko się nie śmiejcie) życie za życie. Babcia odeszła ale my stworzymy nową istotę... Jezu, jak to napisałam to zdałam sobie sprawę, że to kompletna bzdura. No nic pozostaje czekać. W ciagu dwóch tygodni wszystko będzie jasne.
 
Mysie moje mądre a powiedzcie proszę czy jest jakaś szansa, że mogłam zajść w ciążę w ten weekend, biorąc pod uwagę, że dziś wystąpiło niewielkie plamienie około owulacyjne? Jeśli to w ogóle było to. Nie będę testować, poczekam cierpliwie na @. Mój mąż wysnuł sobie taką teorię, że (Tylko się nie śmiejcie) życie za życie. Babcia odeszła ale my stworzymy nową istotę... Jezu, jak to napisałam to zdałam sobie sprawę, że to kompletna bzdura. No nic pozostaje czekać. W ciagu dwóch tygodni wszystko będzie jasne.
wiesz ja wierze w takie rzeczy, ale to swoja droga :biggrin2: wiesz plamienie okoloowulacyje to co innego niz zagniezdzanie, ale ja pamietam, ze 4 dni po owu mialam zagniezdzanie, krwi brak, ale bardzo mnie bolaly jajniki i brzuch a potem sie okazalo, ze to TO :biggrin2:
 
Dziewczyny ktora z was mierzy temperature w trakcie cyklu ? Od przyszlego cyklu chce zaczac mierzyc. Pod koniec tego zaczelam mierzyc aby sprawdzic kiedy nadejdzie @. Przeczytalam ze temp spada kilka godz przed okresem. Od soboty temp w pochwie to 37.5 dzis mierzylam jeszcze pod pacha i bylo 37.1. Wnioskuje ze dzis mnie juz nie zlapie? Zmierze jutro i sprawdze czy sie @ zbliza. Myslicie ze mozna sie sugerowac takim mierzen w wypatrywaniu @czy to kompletna bzdura ?
 
Mysie moje mądre a powiedzcie proszę czy jest jakaś szansa, że mogłam zajść w ciążę w ten weekend, biorąc pod uwagę, że dziś wystąpiło niewielkie plamienie około owulacyjne? Jeśli to w ogóle było to. Nie będę testować, poczekam cierpliwie na @. Mój mąż wysnuł sobie taką teorię, że (Tylko się nie śmiejcie) życie za życie. Babcia odeszła ale my stworzymy nową istotę... Jezu, jak to napisałam to zdałam sobie sprawę, że to kompletna bzdura. No nic pozostaje czekać. W ciagu dwóch tygodni wszystko będzie jasne.
Trzymam kciuki
 
reklama
Dziewczyny ktora z was mierzy temperature w trakcie cyklu ? Od przyszlego cyklu chce zaczac mierzyc. Pod koniec tego zaczelam mierzyc aby sprawdzic kiedy nadejdzie @. Przeczytalam ze temp spada kilka godz przed okresem. Od soboty temp w pochwie to 37.5 dzis mierzylam jeszcze pod pacha i bylo 37.1. Wnioskuje ze dzis mnie juz nie zlapie? Zmierze jutro i sprawdze czy sie @ zbliza. Myslicie ze mozna sie sugerowac takim mierzen w wypatrywaniu @czy to kompletna bzdura ?
temp mierzy sie w pochwie, ta spod pachy sie nie liczy, musisz kilka cykli ja mierzyc by wyniki byly miarodajne, duzo dziewczyn mowi, ze im spada temp kilka godz przed @ a mi osobiscie spada niekiedy jak juz dostane, nie wiem od czego to zalezy
 
Do góry