reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

reklama
Witajcie kochane, wpadłam sie tylko pochwalić betką:-) 51,6 jednostek wiec jestem w ciazy :-) modlę sie by było wszystko w porządku i żeby malec zdrowo rósł i sie rozwijał :-)

No, to fantastycznie :)

Ja dzisiaj robię kurze cyce w kapuście plus pieczone ziemniaki. Do tego może cukinię otworzę, bo zrobiłam kilka słoików. Od razu obiad będzie na jutro.
 
Mysie moje mądre a powiedzcie proszę czy jest jakaś szansa, że mogłam zajść w ciążę w ten weekend, biorąc pod uwagę, że dziś wystąpiło niewielkie plamienie około owulacyjne? Jeśli to w ogóle było to. Nie będę testować, poczekam cierpliwie na @. Mój mąż wysnuł sobie taką teorię, że (Tylko się nie śmiejcie) życie za życie. Babcia odeszła ale my stworzymy nową istotę... Jezu, jak to napisałam to zdałam sobie sprawę, że to kompletna bzdura. No nic pozostaje czekać. W ciagu dwóch tygodni wszystko będzie jasne.
A ja mysle ze to piękne.. Babcia odeszła ale zostawia wam nowa duszyczke.. :) byłoby cudownie!!
 
reklama
Do góry