reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

reklama
Gosia a gdzie test kupowalas? Ja kupowałam w realu ale takie zwykłe. Nie elektro. Taki muszę nabyć.

Dziewczyny która to miała nie pekniety pecherzyk po owu. Przepraszam jak pomyliłam, mam gdzieś w głowie źr to może Ruda. Bardzo mnie ciekawi czy w końcu pękł?

Karolina jest mocniejsza. Ale super że się udało :-*
No to wrzesnioweczka z ciebie Bedie ;-)

Karolina liczysz tak data pierwszego dnia okresu + 7 dni - 3 miesiące + 1 rok i to powinna być data porodu z OM Dobrze pamiętam, poprawcie mnie jak źle ;-)
 
Ann nie to nie ja. Ja jak bylam u gina w grudniu to widzial duzy prcherzyk a myslalam ze jestem juz po owu. Ale nistety sie nie udalo w tamtym cyklu
 
Aha, no jakoś mi z głowy wyleciało która to pisała. Wiem że się to powtarzalo już drugi cykl. Ciekawa jestem jak to się skończyło. No nic może jeszcze się tu pojawi ta pani :-)
 
reklama
Do góry