reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

Chudzinka z ciebie 40 kg :-o dobrze ze przytylas :-)
Ja przed ciąża ważyłam więcej niż teraz. Ostatnio przed zajściem w drugą ciążę pod koniec lata schudłam tak sama z siebie i w dniu ważenia u lekarza miałam 55 kg przy 170 cm, ale ja siebie taka lubię. Nie. Hce ani mniej ani więcej.

Tylko z wagi chudzinka, wszystko idzie w brzuch i wygląda jakbym była w ciąży. Tak już od dawna, nie przejmuje się tym ale nie mogę ubrać nic obcisłego bo zaraz pytania czy ja czasami w ciąży nie jestem, a przy staraniach takie pytanie boli. Kurde chce więcej ważyć ale nie żeby wszystko szło w talię...
 
reklama
Tylko z wagi chudzinka, wszystko idzie w brzuch i wygląda jakbym była w ciąży. Tak już od dawna, nie przejmuje się tym ale nie mogę ubrać nic obcisłego bo zaraz pytania czy ja czasami w ciąży nie jestem, a przy staraniach takie pytanie boli. Kurde chce więcej ważyć ale nie żeby wszystko szło w talię...
no ja tez jak chuda bylam to jak mi brzuch wysadzilo to ja pikole, na porodowke ze mna :szok:
 
Tak wyglądałam jeszcze we wrześniu 2015. ;) Robiłam sobie zdjęcia co tydzień bo akurat miałam ten bardzo długi cykl i miałam nadzieję, że może się udało. Teraz może mam trochę wiekszy ten brzuch, ale nie przyglądałam się ostatnio.
ewhsgs.JPG
 

Załączniki

  • ewhsgs.JPG
    ewhsgs.JPG
    22,7 KB · Wyświetleń: 165
reklama
Witam wszystkie :)

Dziś rano zrobiłam sikańca i niestety jedna... Ja już chyba odpuszczam, co ma być to będzie :(
Jeszcze teściowa mnie wkur...za od samego rana, masakra jakaś :(

Miłego dnia :*
Czesc Avis! nie trac nadziei! ktory dpo dzisiaj? ja tez robilam dzisiaj testa i negatyw. ale u mnie 9dpo, wiec jeszcze pare dni przede mna testowania.
 
Do góry