reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

jał lasencje, negatywy przegonic, jeszcze za wczesnie :biggrin2:
Ruda nie nie, o mur mi chodzilo, ze ja sciana ciezki do przebicia
mamy dzis koiec inwentury, czekam na brata i bratowa i konczymy, a ze ja prawie cala sama zrobilam to malo nam zostalo :laugh2:
 
reklama
Noo ciezko was nadrobic! Pojawil sie temat domow i mieszkan, powiem wam szczerze ze ja naszego domku nie zamienilabym za nic na swiecie, a przynajmniej narazie;-) jezt maly, ale za to mamy duzy ogrod, gdzie uprawiam moje warzywka, ziola i krzewy owocowe. No i w zasadzie nie mamy sasiadow, tzn sa ale daleko, wiec nikt nas nie moze ani podsluchac ani podejrzec ;-)
Ktora teraz testuje? Od swiat nie pojawily sie zadne 2 kreski wiec juz chyba najwyzsza pora na jakies nowe ciaze?
Jakie plany na sylwestra dziewczyny? Jak ktoras z was robi u siebie, to moze jakas mala podpowiedz co zrobic do jedzenia, zeby bylo szybko i smacznue, bo ja nie mam ponecia co zrobic...
ja robie Sylwka u mnie, bart przyjedzie z ciezarna bratowa, ja robie deovolaje, koreczki z serow, szynki i ogorkow, ona zrobi papryki faszerowane i pieczarki faszerowane oraz szparagi w szynce, kupimy chipsy i nachosy, ona zrobi sosy do nich, ja jeszcze kupie kabanosy i moze jakas salatke zrobie i chlopom sie zgrzeje w nocy kielbase jak zglodnieja
 
Karolina jest możliwe bo jeśli zaskoczyłas 11 to dwa dni i jest Zagnieżdżanie więc może to to
Mama jest tu już co druga a w ciąży co trzecia;-)

Czarnulku mój. To my chyba jesteśmy ;-) chociaż w sumie stwierdziliśmy że czarne to zło ;-) a ty nam tu wprowadzasz na forum dużo złości ;-) haha
Ja ci dam na priv. Co na priv a ja

Luxuorius haha chyba muł ;-) przynajmniej u mnie się tak mówi

Lyara jesteś duża dziewczynka zrobisz jak uważasz. Daj znać

Ej o jakie zdjęcie chodzi? Nie kumam?

Anik co tam jeden, ja zdałam za 4 razem a jeżdżę jiz od 6 lat cały czas. Ba ja na egzaminie pomyliłam światła ;-) na czerwonym pojechałam a co;-)

Nessi haha ;-) jeblam ;-)
Oczywiście zagladnelam przed spani
Karolina jest możliwe bo jeśli zaskoczyłas 11 to dwa dni i jest Zagnieżdżanie więc może to to
Mama jest tu już co druga a w ciąży co trzecia;-)

Czarnulku mój. To my chyba jesteśmy ;-) chociaż w sumie stwierdziliśmy że czarne to zło ;-) a ty nam tu wprowadzasz na forum dużo złości ;-) haha
Ja ci dam na priv. Co na priv a ja

Luxuorius haha chyba muł ;-) przynajmniej u mnie się tak mówi

Lyara jesteś duża dziewczynka zrobisz jak uważasz. Daj znać

Ej o jakie zdjęcie chodzi? Nie kumam?

Anik co tam jeden, ja zdałam za 4 razem a jeżdżę jiz od 6 lat cały czas. Ba ja na egzaminie pomyliłam światła ;-) na czerwonym pojechałam a co;-)

Nessi haha ;-) jeblam ;-)
oj bardzo bym chciała zaskoczyć ale obawiam sie ze to c
Ja testowalam u mnie sikaniec negatywny. Ale poki co jest szansa ze za wczesnie ;) dzisiaj dopiero 9 dpo. Wiec kolejne testowanie dopiero za kilka dni :)
Jest szansa kochana!!! Kiedyś czytałam ze dopiero w 7 tyg, którejś test sikany ciąże wykrył:-)
 
reklama
Do góry