reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

Luxuorius nie znam Twojej historii...mialas robione badania hormonalne, histeroskopie, laparoskopie, droznosc jajowodow? Jesli wszystko bylo sprawdzane i jest ok to moze warto wziac sie za immunologie.... Ja stracilam pierwsza ciaze w 6tyg. Druga jeszcze wczesniej. A teraz od pol roku nic. Na tak wczesnym etapie utraty ciaz do 12 tc czesto jest winna immunologia. No ja bym moze jeszcze ten cukier obstawiala. Ale tak jak mowie ja tylko glosno mysle i nie chce stawiac nikomu diagnozy. Pisze bo moze to komus pomoze. Ja wiem ze mi internet bardzo pomogl, szukalam, drazylam i sama robilam kolejne badania, dzieki temu w miare szybko znalazlam problem.
nie strasz mnie tyloma badaniami, ja chce isc do lekarza i zobacze co ona powie , podejrzewam u siebie za wysoka prl, jak nie moglam zajsc w tamta pierwsza ciaze to kupialm castagnus wlasnie na obnizenie prl, bo zle przechodzilam ten okres przed @ i nagle po nim zaszlam, potem go nie bralam przy kolejnych staraniach, bo nie mialam parcia na ciaze, tera chce sie przebadac i zobacze co lekarz poleci, pojawila sie super lekarka u mnie w okolicy i chce sie do niej wybrac
 
reklama
Luxuorius ja Cie nie strasze i nawet nie mialam takiego zamiaru. Przepraszam jesli tak to odebralas. Tak jak napisalam, nie znam Twojej historii, myslalam ze juz dlugo sie starasz, a pytalas o przyczyne, tak przynajmniej zrozumialam z wypowiedzi, wiec staralam sie jakos pomoc, ale podkreslilam ze to tylko takie moje glosne myslenie jest. Najlepiej tak jak mowisz idz do lekarza i niech on na podstawie wywiadu zleci potrzebne badania i postawi diagnoze. Jeszcze raz bardzo Cie przepraszam jak Cie zestresiwalam swoja wypowiedzia, nie mialam tego na celu.
 
Witam, jestem tu nowa:-) 11 dni po zapłodnieniu test (check&go) wyszedł pozytywny, 14 dnia miał być pierwszy dzień miesiączki, rano powtórzyłam test -wynik pozytywny:-) dopiero za 4 dni idę do lekarza, mam nadzieję, że potwierdzą się moje przypuszczenia
 
Witam, jestem tu nowa:-) 11 dni po zapłodnieniu test (check&go) wyszedł pozytywny, 14 dnia miał być pierwszy dzień miesiączki, rano powtórzyłam test -wynik pozytywny:-) dopiero za 4 dni idę do lekarza, mam nadzieję, że potwierdzą się moje przypuszczenia
Szczesciara;) gratuluje, nic tylko sie cieszyc dziewczyno.
 
reklama
Do góry