reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

reklama
Sojna zamieszania jeszcze dużo, ale to co najważniejsze juz ogarnięte
My we wtorek odbieramy zapowiedzi, jeszcze garnitur i wódka i wsio! Aaaa no i jeszcze wieczór panieński :D

Sojnabig, jesli owu byla ok 40 dc a dzis jestes w 67dc to mysle ze juz dawno test by cos pokazal- 25 dni od owu to duzo a jesli to ciaza to bylabys teraz hmmm jakos w 8-9 tyg jakos.
Wiem właśnie ze by coś pokazał i dlatego ze nie pokazał dostałam luteine na wywołanie okresu ale dziś mija 11 dzień od jej odstawienia a lekarz powiedział ze do 10 do powinnam dostać @.
 
Gosia ja po lyzeczkowaniu mimo wszystko odczekalabym3 cykle zeby zobaczyc czy okres przychodzi jak powinien no i zeby wszystko sie ladnie oczyscilo i zregenerowalo:)
 
Dziewczyny ja to chyba oszaleje z ciekawości, tak mnie to przeczucie męczy :-D ale to dopiero 25dc. więc za wcześnie, a na bete nie chce czekać wole te tradycyjne testy :tak:
 
Migduch te 3 miesiace beda trwaly wiecznosc... Ale co ma byc to bedzie .. Dzwonilam do gina i 3 grudnia mam wizyte wiec sprwdziny co jest grane...
 
reklama
Gosia2808 - za wcześnie na test, nie chce sie niepotrzebnie rozczarować :) w poniedziałek pewnie zrobie bo nie wytrzymam
 
Do góry