reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

Fimka gratuluję! Piękny termin :) (moje urodzinki :))
Pinezka również ogromne gratulacje!!!

Ankaka nie martw się! Urodziłam szczęśliwie dwoje dzieci, a nie mam pojęcia o objawach ciążowych. Pamiętam tylko że w pierwszej ciąży spać mi się strasznie chciało, ale to było ok. 3m-ca.
 
reklama
Właśnie rozpoczęłam świętowanie! Przez ostatni miesiąc miałam urwanie głowy w pracy, ale w czwartek zrobiłam spotkanie świąteczne, w piątek wdrożyłam zmianę wynagrodzeń i czas na odpoczynek. Dobrze, że mąż mi prawie cały dom ogarnął, bo po remoncie masakra była. No ale cóż, przez tyle lat przyzwyczaił się że ma żonę pracoholiczkę :).

A w ramach odreagowania stresu zawodowego zaplanowałam świętowanie okrągłych urodzin J. W prezencie od żoneczki dostanie swoje wymarzone i wytęsknione kolumny i wzmacniacz. Oczywiście pełna konspiracja, więc sama przestudiowałam wszelkie parametry tego typu urządzeń. Sprzęt już zamówiony. Już się nie mogę doczekać!
 
Pati a ze spraw staraczkowych to właśnie dziś mam TEN dzień :). Rano miałam mnóstwo płodnego śluzu. Pierwszy raz w takich ilościach. Wczoraj wieczorem molestowałam męża i na wszelki wypadek zrobimy jeszcze dogrywkę :). Może i dla nas grudzień będzie łaskawy:)
 
Brawo!! Gratulacje!!!!
Teraz opowiadaj jak wyglądał cykl i przytulanki i przypomnij ile cykli sie staraliście ! :)
Czujesz sie inaczej niż w inne cykle?

@ normalna, dni płodne z b. płodnym śluzem, przytulanki 2x przed owu i 1x w owu.
Staraliśmy się pierwszy cykl i w ogóle w niego nie wierzyłam, bo przy pierwszym dziecku zajęło nam to prawie rok :O
Dlatego też podeszłam do tego cyklu na totalnym luzie - no i pyknęło! :D
Parę dni po owu czułam się troszkę inaczej - śluz kremowy, no i strasznie mi się chce jeść (przy pierwszej też tak miałam).
A poza tym na razie więcej nic.
Troszkę czasami mnie piersi zaszczypią, ale nic specjalnego.

Mam nadzieje ze nam sie pochwalisz :) (przy. betą)

No pewnie:
B-HCG: 46,53 mIU/ml - czyli 3 tc.

UDAŁO SIĘ! UDAŁO! :)
 
reklama
Do góry