reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

Ale wy mlodziutkie! To my, pokolenie lat 80. jestesmy w mniejszosci :-) Ja 1986 tak na marginesie.
ankaka. polecam jagody tez dobrze robia na biegunke. Moze to grypa zoladkowa w koncu teraz sezon na to chorubsko...
 
reklama
Powiem Wam że te testy owu są jakiś porąbane :mad: raz kreska fajna gruba, raz jej w ogóle nie ma, raz jakiś cień, potem znowu fajnie widoczna... masakra jakaś ;p
Ale mimo tych testów działamy co drugi dzień, oby się udało ;)
 
Kate, Mychunia - to wy młode kobietki jesteście ;) staro to się będziemy czuły jak będziemy po siedemdziesiątce :p

NorkAn - ja wczoraj pół domu wysprzątałam, na jutro i poniedziałek zostawione drugie pół :p
 
Ana to mnie pobilas:-)

Wieciebnasz synek jest pod opieka neurologa ze wzgledu na ciezki porod i niedotlenienie. Takze jestemy z mezem przewrazliwieni i dmuchamy na zimne. Ankaka a ile ma Twoj synek?
Marzycielka , jesteśmy w podobnej sytuacji, tyle ,że my prócz neurologa jeszcze mamy wizyty u rehabilitanta i neurologopedy odkąd synek skończył 2 miesiące (teraz ma prawie 11). I rozumiem, że każda rzecz, która w jakiś sposób odbiega od normy lub czasami nam się wydaje, że tak jest powoduje niebotyczny stres. Mi przynajmniej nie pomagają stwierdzenia "w swoim czasie będzie robił" lub "wyrośnie", a wręcz przeciwnie doprowadzają mnie do szału.
 
Zuzanna dobrze Cię rozumiem bo mi ciagle mówili że Franio jako wcześniak to czy tamto i każda wizyta w specjalistycznej poradni to wielki stres. Teraz zaś martwię się tym chirurgiem. ...
 
Aleście naprodukowały :p Przejrzałam po łebkach bo jestem strasznie zmęczona :( Byliśmy dzisiaj w szpitalu po wyniki RTG... Opis strasznie lakoniczny.. Ostrogi dolne i małe górne kości piętowych... Ale sobie oczywiście otworzyłam zdjęcie :tak: i na obu nogach mam na dole i na górze to coś.. Nie dziwię się że to tak bardzo boli jak mam to na obu nogach :/ A ja czekam... Aż wreszcie skończy mi się okres, na razie się na to nie zapowiada.. A chciałabym już móc zacząć starania :-D Mój już się śmieje że było co 2 dni przytulanie a teraz ma ponad tydzień postu :-D
No nic, idę odpoczywać...
A Zuzanna, bo to chyba ty jesteś fizjoterapeutką,orientujesz się może jak długo trwa L4 przy tych ostrogach? Martwię się trochę, bo nie mogę chodzić w ogóle, co dopiero fizyczna praca, a zanim jakiekolwiek zabiegi mi pomogą to się zejdzie... chyba że od razu uderzę do chirurga i powiem że wolę zabieg od terapii... może się tak uda...

Lyara, więc tak na pewno na czas zabiegów przysługuje Ci L4. Jak później to już decyduje lekarz po terapii. Nie wiem, może ktoś Cię o tym uprzedzi, ale przez pierwsze 3 dni możesz odczuwać jeszcze bardziej wzmożenie bólu, ale broń Boże nie zniechęcaj się, ani nie przerywaj terapii, bo jest to normalna reakcja organizm, która szybko minie. Nie wiem czy mnie ostatnio dobrze zrozumiałaś, ale z każdym dniem możesz się czuć coraz lepiej , ale każdy organizm jest inny i inaczej oraz w różnym tempie reaguje na zabiegi. Jedni pacjenci odczuwają wyraźną poprawę po kilku zabiegach inni później.
Co do zabiegu. Nie wiem jak podeszliby u Ciebie lekarze, ale w naszym środku wygląda to tak, że nie podejmują się operacji bez przeprowadzenia zabiegów fizjoterapeutycznych. Zapytaj.
 
Zuzanna dobrze Cię rozumiem bo mi ciagle mówili że Franio jako wcześniak to czy tamto i każda wizyta w specjalistycznej poradni to wielki stres. Teraz zaś martwię się tym chirurgiem. ...
Mychunia , ale nie jest to przesądzone, że będzie zabieg. Niestety nie orientuje się jak z kresą białą u tak małego dziecka (bo z tego co pamiętam to o to chodzi) Z doświadczeń zawodowych i prywatnych jako matka - zanim pozwolisz , aby zoperowano Twoje dziecko odwiedź fizjoterapeutę, ale koniecznie takiego który się zajmuje tylko małymi dziećmi.
 
reklama
Ale wy mlodziutkie! To my, pokolenie lat 80. jestesmy w mniejszosci :-) Ja 1986 tak na marginesie.
ankaka. polecam jagody tez dobrze robia na biegunke. Moze to grypa zoladkowa w koncu teraz sezon na to chorubsko...
To i ja dopisuję się do pokolenia lat 80-tych - 87' :-) wcale nas tak mało nie ma :-D
 
Do góry