reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

Kurczę nie wiem czemu nie kazali czekać rok [emoji6] tak gin poradziła to poczytałam fora i zaczęłam od nowego cyklu brać clo, no i w sumie stwierdziłam ze skoro szybko wszystko wiadomo to trzeba jakoś działać z pomocą. U mnie brak tej owulacji, dwa cykle starań i też nic(wiem ze to krótko i nie ma co przezywać tak chciałam się odnieść do zebrania tego do kupy z resztą), u małża 94% plemników patologicznych, także raz kozie śmierć testujemy czy będzie z clo owulacja [emoji4] w czwartek(11dc) idę na usg ginekologiczne zobaczymy czy jakiś pęcherzyk urósł
 
reklama
Hej.

Miałam dać sobie spokój, ale nie umiem :-):-) Podczytuję Was i tak :zawstydzona/y:Bo jestem ciekawa jak u Was :-D

Gratuluje Needi!!!!!

Ankaka - razem idziemy, spoko. Ja teraz walczę o sierpień. ale w tym cyklu spokojnie/. Dość mam parzenia się jak króli bo i tak g,.. z tego jest.

W tym m-cu stawiam na jakość :-D:-D Były przytulasy w 10 dc, dzisiaj (czyli w 14 dc), i myślę, że środą (16 dc) skończymy. Dzisiaj test owu robiłam i chyba jeszcze nie ma, bo minimalnie bledsza była jedna kreska. Ale dużo ciemniejsza niż 2 dni temu. Więc może jutro będą 2 mocne. W każdym razie dzisiaj rano armia załadowana. Za 2 dni dołożymy oddziałów. I niech robią, co mają.
 
Aurola to spokojnie, mlodziutka jestes, zaraz sie uda, zobaczysz:)
A ja zrobilam sobie dzisiaj test (przyszly z allegro) no i megatyw... takze juz wiem ze w tym cyklu sie nie udalo, bo testmega czuly a ja jestem dzis 11 dpo:((
 
Jalasia daj znać

Kate i jak?

Aurola witaj

Apostrofa ;-) wiedziałam że nie wytrzymasz ;-) trzymam kciuki

Trzymam kciuki za każdego u za siebie też ;-)

Ankaka daj znać co tam
 
@ nie ma i narazie nie czuje żeby miał się pojawić.
Czytałam historie, że testy wychodziły negatywnie a mimo tego dziewczyny były w ciąży i tylko sobie nabijam do głowy i może to blokuje mi @. Sama już nie wiem ;-)
 
aurola, w poprzedniej ciazy (ktora niestety poronilam) test tej samej firmy wyszedl mi juz 10 dpo... wiec raczej dupa:(
 
reklama
Do góry