reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

reklama
Nessi nawet nie wiesz jak dobrze Cię rozumiem .. no kuzwa mam tak samo .. identycznie wręcz. Mimo, iż rzeczywiście odpuscilam poprzedni cykl to ten cholerny żal, że innym się udaje a mnie nie, gdzieś we mnie siedzi. I czuję się z tym potwornie źle. I mam wyrzuty sumienia ... i nie wiem co jeszcze :( tule Cię ...

Pati moje gratulacje :*

Lux kciuki zaciśnięte za kolejny cykl :*

Pyzia witaj ! Jak było na walentynkowym wyjeździe?

Ja nawet nie przywiązuje uwagi do obecnego cyklu. Kalendarzyk w telefonie skasowalam. Nie liczę. Nie sprawdzam. Mam dość.

:)
Hej :) Na wyjeździe było super :) Mieliśmy cały pałac dla siebie,a mój mąż zrobił mi niespodziankę :)
Napis ułożony ze słonych paluszków :D Potrzeba matką wynalazku ha ha ;)
 

Załączniki

  • DSCN0563.JPG
    DSCN0563.JPG
    711,1 KB · Wyświetleń: 50
  • DSCN0565.JPG
    DSCN0565.JPG
    283,6 KB · Wyświetleń: 56
Oj sojna bardzo mi przykro słoneczko :( .

Ale jak to się stało przecież jak wychodizłaś ze szpitala było ok ? Co się stało ?
Okazało się że nie było ok, lekarz powiedział że beta rosła a tak naprawdę mi spadła... Nie wiem jak to możliwe że zrobił coś takiego, paranoja
 
reklama
Do góry