reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

reklama
Lux Broi I to bardzo , wszedzie jej pelno ale mam nadzieje , ze z czasem sie to zmieni:D

Ruda haahha no co ty ;) identyczna ? :D
 
do mnie zachodzi codziennie taka dziewczynka, tak z 2-3 latka ma, otwiera se drzwi, ledwo siega, ale co tam i krzyczy dzien dobry i jebs tymi drzwiami a ja mowie kiedys dzien dobry skarbie a ta do mnie ja nie jestem skarbem ja jestem myszka Maja!! myslalam, ze sie tam posikamy z jej mama ze smiechu
 
Lux no wlasnie z szafek jej nie pozwalam I sie nauczyla , ze nie wolno ale I ssiebie z szafy czasem sobie wybiera albo sie do niej chowa :D ostatnio kupilismy jej mazaczki bo kredkami jej ciezko szlo to mi cale lozko popisala I u siebie sciane , panele ale z nich cale szczescie zeszlo :D

Ruda ja jej kupowalam gdzies idziej , w pepco jeszcze nie bylam a wybieram sie juz pol roku :D
 
Lux no wlasnie z szafek jej nie pozwalam I sie nauczyla , ze nie wolno ale I ssiebie z szafy czasem sobie wybiera albo sie do niej chowa :D ostatnio kupilismy jej mazaczki bo kredkami jej ciezko szlo to mi cale lozko popisala I u siebie sciane , panele ale z nich cale szczescie zeszlo :D

Ruda ja jej kupowalam gdzies idziej , w pepco jeszcze nie bylam a wybieram sie juz pol roku :D
moj brat jak byl maly to tak popisal pisakami sciane, tak, ze kilka warstw farby nie moglo tego zakryc, trzeba bylo kuc!! ale sie pdpisal przynajmniej imieniem i nazwiskiem :laugh2:
 
reklama
Lux moja na scianie tez u niej w pokoju arcydziela namalowala , sowa chciala chyba nogi porobic :D

Ruda a taka jest ;)
IMG_20160218_150443-480x853.jpg
 

Załączniki

  • IMG_20160218_150443-480x853.jpg
    IMG_20160218_150443-480x853.jpg
    131,4 KB · Wyświetleń: 99
Do góry