reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

reklama
Agnesis - nie wydaje mi się, żeby bezrobotni dostali takie pieniądze... w każdym razie, nie zrozumcie mnie źle, byłoby to dość niesprawiedliwe... rozumiem dla osób m smieciowkach, bo zarabiaja i z zajściem w ciążę tracą wszelkie środki z umowy, bo nie obowiązuje ich ochrona, studentom, bo często też dorabiaja a czasem nie mają za bardzo jak iść do pracy, szczególnej jeśli zależy im na wynikach i stypendiach. Co do rolników, to tak, też słyszałam, zapomniałam o nich napisać, ale oni też płacą składki i w ogole... Ale osoby bezrobotne, które nie pracuja z wyboru, nie opłacają składek za siebie chyba nie powinny dostać pieniędzy za darmo... bo przynajmniej według mnie byłoby to mocno niesprawiedliwe...
 
tak nas rząd rozpieszcza, że niedługo nie warto będzie pracować, bo tyle Ci dadzą ;)
A tak serio, to coś mi się wydaje, że i tak mało kto dostanie tą kasę...

u mnie już dzisiaj 32 dc, okresu brak, jak tak dalej będzie, w sobotę testuję :)
 
Agnesis - nie wydaje mi się, żeby bezrobotni dostali takie pieniądze... w każdym razie, nie zrozumcie mnie źle, byłoby to dość niesprawiedliwe... rozumiem dla osób m smieciowkach, bo zarabiaja i z zajściem w ciążę tracą wszelkie środki z umowy, bo nie obowiązuje ich ochrona, studentom, bo często też dorabiaja a czasem nie mają za bardzo jak iść do pracy, szczególnej jeśli zależy im na wynikach i stypendiach. Co do rolników, to tak, też słyszałam, zapomniałam o nich napisać, ale oni też płacą składki i w ogole... Ale osoby bezrobotne, które nie pracuja z wyboru, nie opłacają składek za siebie chyba nie powinny dostać pieniędzy za darmo... bo przynajmniej według mnie byłoby to mocno niesprawiedliwe...
i jakby to dostali bezrobotni to jest to zachecanie do lenistwa i patologii, poniewaz ludzie narobili by se dzieci by dostawac kase..!!! a ile ludzi uczciwie pracuje za najnizsza i co im sie kuzwa juz nic nie nalezy? mamy chory kraj i chory system! ooo!
 
a to już chyba weszło ,co ?
a jak urodzę drugie i nie pracuję to będę dostawać 1000 zl co miesiąc przez rok plus 500 zł bo to drugie ? przecież to więcej niż najniższa krajowa,coś za kolorowo to wygląda



Na pierwsze niby dochod ma nie przekraczac tak ?
 
reklama
Aaa ja tam nie wiem myslalam , ze na corke dostane , ale wydaje mi sie ze bedzie doopa blada :D
 
Do góry