reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

Nie straszcie mnie przed buntem dwulatka , moja sie od malego buntuje a co dopiero jak bedzie miala dwa :D
no mój też od małego buntownik, mąż ostatnio stwierdził,że myślał, że pierwszy rok najgorszy, ale teraz to dopiero rządy się zaczynają . Właśnie czytałam,że te pobudki nocne to też normalne w buncie dwulatka
 
reklama
Tak synka rodzilam naturalnie. Nawet nie było aż tak źle.

No wiesz... może akurat Twoja będzie grzeczna i przykładna jak na dziewczynkę przystało ;)
Ja miałam cc i ciężko było mi się z tym pogodzić, a jak jeszcze przez 4 dni nie miałam mleka w cyckach to już w ogóle czarna rozpacz. Ściągałam i dawali każdą kroplę małemu i te ściąganie zostało mi do 6 m-ca synka- mały ur. się w 33 tyg. z wagą 2 kg i nie dawał rady ssać cyca.

Teraz te dziewczynki to bywają mniej grzeczne od chłopców hehe ale marzy mi się dziewczynka :biggrin2::biggrin2::biggrin2:
 
Oooo nie wiem , ona to diabel wcielony :D
I to prawda ponoc teraz chlopcy sa grzeczniejsi od dziewczynek ;)

A mamm pytanie czy ktoras interesuje sie tym calym 500+ :errr:
 
Oooo nie wiem , ona to diabel wcielony :D
I to prawda ponoc teraz chlopcy sa grzeczniejsi od dziewczynek ;)

A mamm pytanie czy ktoras interesuje sie tym calym 500+ :errr:
a to już chyba weszło ,co ?
a jak urodzę drugie i nie pracuję to będę dostawać 1000 zl co miesiąc przez rok plus 500 zł bo to drugie ? przecież to więcej niż najniższa krajowa,coś za kolorowo to wygląda
 
Ankamaz - z tego co się orientuje, to te 1000zł jest dla studentów i osób pracujących na umowach śmieciowych. Jak nie pracujesz i nie studiujesz, to chyba Cię to nie obejmie. Za to 500 zl na dziecko dostaniesz na drugie o ile poprawnie wypełnisz wniosek. Bo wystarczy jakoś błąd czy coś i możesz nie dostać nic... przynajmniej tak ostatnio czytałam.
 
Ankamaz - z tego co się orientuje, to te 1000zł jest dla studentów i osób pracujących na umowach śmieciowych. Jak nie pracujesz i nie studiujesz, to chyba Cię to nie obejmie. Za to 500 zl na dziecko dostaniesz na drugie o ile poprawnie wypełnisz wniosek. Bo wystarczy jakoś błąd czy coś i możesz nie dostać nic... przynajmniej tak ostatnio czytałam.
no tak myślałam,że za kolorowo to wygląda:) trzeba na studia wrócić:) a przde wszystkim trzeba zajść w ciążę !! :cool::cool::cool:
 
reklama
Ankamaz - z tego co się orientuje, to te 1000zł jest dla studentów i osób pracujących na umowach śmieciowych. Jak nie pracujesz i nie studiujesz, to chyba Cię to nie obejmie. Za to 500 zl na dziecko dostaniesz na drugie o ile poprawnie wypełnisz wniosek. Bo wystarczy jakoś błąd czy coś i możesz nie dostać nic... przynajmniej tak ostatnio czytałam.
i chyba jeszcze dla rolnikow, cos mi sie u uszy obilo, ciekwe ile osob juz skladalo wnioski o to i jak to wyglada w praktyce...hm
 
Do góry