reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

reklama
mam wynki tsh!!! spadla, mam 2,52!!!!! jak to sie stalo, ze sama spadla bez lekow to nie wiem!!!
Luxuorius mi też samo zaczęło spadać :) Nie wiem czy konsultowałaś wyniki z endo , mi powiedział, że jeżeli tsh ma tendencję spadkową, nie skacze i wynik antytpo jest ujemny to nie ma potrzeby włączać leków teraz. Jak już będę w ciąży to mam szybciutko zrobić tsh i ewentualnie wtedy jeżeli tsh wzrośnie.
 
mam wynki tsh!!! spadla, mam 2,52!!!!! jak to sie stalo, ze sama spadla bez lekow to nie wiem!!!

Świetna wiadomość!!!

Anik w sumie jeszcze chyba za malutki.

Kotek śliczna sypialnia uwielbiam szary kolor tez taka mam i marzą mi sie miętowe dodatki wiedzę ze masz :)

Lyara leć na betę będziesz wiedzieć na 100%

Ale miałam przygodę rozlała
Olej na szczęście kokosowy , sprzątając to nie zauważyłam jak mały sie zasilał na podłogę i zaczął w tum
Chlapać i jeździć po całej podłodze ubaw miał po pachy ja trcihe mniej... Ale sytuacja opanowana dziec spi podłoga umyta uf :)

No to miałaś... ubaw po pachy ;) Dzieci są niesamowite ;)
A Krzyś dokładnie - za malutki żeby mu to tłumaczyć i żeby zrozumiał... jak będzie zadawał pytania, to będę musiała wtedy coś wymyślić.

Chyba liczę że jeśli jest maluszek to jednak coś pokaże, chyba tak dla spokoju trochę :D


Na betę i tak czekałabym 2 dni... No nic, zadzwonię do gina najwyżej jutro i go zapytam o ile mi go dadzą do tel :D

Wydaje mi się, że wynik bety jest tego samego dnia, jeśli zrobisz go z rana... Beta będzie pewniejsza niż test, bo właśnie test nie zawsze wychodzi.
 
Lyara robiłam betę jakoś 8 dni po owulacji i przypuszczalnym zaplodnieniu wynik zerowy. Robiłam testy jakieś 18 dni po owulacji, wychodziły negatywnie. Może lepiej jeszcze poczekac aż wynik byłby wiarygodny?
Tak czy inaczej na tym etapie to czy zrobisz przerwę od dupka czy też nie, nie będzie miało większego wpływu, bo jeśli jest ciąża bez dupka na takim etapie sobie poradzi, lepiej oczywiście dopytaj swojego lekarza.
Coś jeszcze miałam napisać ale zapomniałam. Muszę się zdrzemnac ;)
 
Luxuorius mi też samo zaczęło spadać :) Nie wiem czy konsultowałaś wyniki z endo , mi powiedział, że jeżeli tsh ma tendencję spadkową, nie skacze i wynik antytpo jest ujemny to nie ma potrzeby włączać leków teraz. Jak już będę w ciąży to mam szybciutko zrobić tsh i ewentualnie wtedy jeżeli tsh wzrośnie.
no ja chce powtorzyc za jakis czas znow tsh i zrobic tez ft3 i ft4 i wtedy chce isc tak kontrolnie do endo
 
reklama
Do góry