reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

A jakby napisali, ze wykrywa ciaze od razu po stosunku to tez bys sikala na nastepny dzien?
Wiem fajnie by bylo jakby byla taka mozliwosc, ale to nie mozliwe!
 
reklama
:-)
 

Załączniki

  • 1455637669790.jpg
    1455637669790.jpg
    21,6 KB · Wyświetleń: 38
ja pamietam to jak dzis, moja pierwsza ciaza, objawy mialam dosc szybko i za namowa kolezanki zrobilam test w 25 dc i co i dupa! zero, ja placz lament, ze co mi jest, ze umieram i tak sie zniechecilam, ze kolejny test zrobilam dopiero w 31 dc kiedy okresu nie bylo a ja tak zle sie czulam, ze wstac nie moglam do pracy i jak zaobaczylam te dwie kreski (to byl pozny wieczor) to uwierzyc nie moglam w swoje szczescie a przedtem beczalam, ze tamten test mi nie wyszedl
 
No to wychodzi 8,9 albo 10 dpo więc ja sobie zdaję sprawę że na test może być jeszcze za wcześnie. Ale widziałam też że czasami wychodzą w 9-10 dpo pozytywy więc nie zaszkodzi sprawdzić, tym bardziej jeśli kończą mi się leki ;) A co do bety u mnie w całym mieście niestety czeka się 2 dni na wyniki, musiałabym jechać spory kawał drogi żeby zrobić, a nie mam teraz niestety jak :( Też mi się zdaje że raczej odstawienie dupka na tym etapie nie powinno nic złego zrobić, ale wolałam was o zdanie zapytać :)
A co do tamtego testu, leżał, kusił to dla jaj go zrobiłam :D wiem wiem, szalona jestem :p Ale mnie tam to nie rusza, jak wyjdzie negatywny to trudno, kolejny miesiąc przed nami :)
 
reklama
Do góry