reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

reklama
Dziewczyny, mam pytanie... U mnie do terminu @ jeszcze trochę, więc testy mogą mi nawet nie wyjść jeśli zaszłam... A zostały mi tylko ostatnie 2 tabletki dupka. I nie wiem co robić, czy lecieć do gina czy odstawić normalnie? Boję się że jeśli się udało to mogę zaszkodzić odstawiając duphaston teraz :(
 
Lyara ale przeciez tobie wyszedl test pod swiatlo?
Wydaje mi się że to raczej było jak Czarna pisała, te puste pole i na nim taka ledwo widoczna kreska pod światłem. Dlatego nastawiam się raczej na nie... Ale nie chcę przypadkiem zrobić krzywdy sobie i dziecku jeśli jednak się udało.Jutro i pojutrze na pewno jeszcze zrobię test bo jeszcze mam 2 tabletki.
xBumx Nie wiem czy mu głowę zawracać jeśli nie jestem w ciąży...Zobaczę jutro co wyjdzie po teście jeszcze :)
 
Anik w sumie jeszcze chyba za malutki.

Kotek śliczna sypialnia uwielbiam szary kolor tez taka mam i marzą mi sie miętowe dodatki wiedzę ze masz :)

Lyara leć na betę będziesz wiedzieć na 100%

Ale miałam przygodę rozlała
Olej na szczęście kokosowy , sprzątając to nie zauważyłam jak mały sie zasilał na podłogę i zaczął w tum
Chlapać i jeździć po całej podłodze ubaw miał po pachy ja trcihe mniej... Ale sytuacja opanowana dziec spi podłoga umyta uf :)
 
Anik w sumie jeszcze chyba za malutki.

Kotek śliczna sypialnia uwielbiam szary kolor tez taka mam i marzą mi sie miętowe dodatki wiedzę ze masz :)

Lyara leć na betę będziesz wiedzieć na 100%

Ale miałam przygodę rozlała
Olej na szczęście kokosowy , sprzątając to nie zauważyłam jak mały sie zasilał na podłogę i zaczął w tum
Chlapać i jeździć po całej podłodze ubaw miał po pachy ja trcihe mniej... Ale sytuacja opanowana dziec spi podłoga umyta uf :)
to wesolo mialas, u mnie dzis byla wycieczka dzieci z przedszkola, jej jakie zachwycone pilami i kosiarkami byly, slodkie pysiaki tylko bylo łał, aaa pani zobaczy, o moj tata ma taka, a grzeczne byly az milo mi sie zrobilo :biggrin2:
 
reklama
Lyara ale skoro jeszcze czas na testowanie to po co test?
Chyba liczę że jeśli jest maluszek to jednak coś pokaże, chyba tak dla spokoju trochę :D

Anik w sumie jeszcze chyba za malutki.

Kotek śliczna sypialnia uwielbiam szary kolor tez taka mam i marzą mi sie miętowe dodatki wiedzę ze masz :)

Lyara leć na betę będziesz wiedzieć na 100%

Ale miałam przygodę rozlała
Olej na szczęście kokosowy , sprzątając to nie zauważyłam jak mały sie zasilał na podłogę i zaczął w tum
Chlapać i jeździć po całej podłodze ubaw miał po pachy ja trcihe mniej... Ale sytuacja opanowana dziec spi podłoga umyta uf :)
Na betę i tak czekałabym 2 dni... No nic, zadzwonię do gina najwyżej jutro i go zapytam o ile mi go dadzą do tel :D
 
Do góry