reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

@Strawbelka no to co stoi na przeszkodzie? Pakujesz rodzine I wio! ja sie przenioslam do UK bo moj A. Jest anglikiem, troche mi zajelo sciagniecie corki ale sie udalo. Teraz jestem szczesliwsza niz kiedykolwiek go jestem tam gdzie chcialam I z tymi ktorych kocham.
Marzenia trzeba spelniac
Tylko co tam robic na tej Teneryfie, juz myslelismy o tym dlugo z mezem i nic nie wymyslilismy, on ma tu teraz dobra prace, ze mna gorzej, dawniej mialam dobra, a teraz przez te cale starania to prawie juz ja stracilam.
 
reklama
@Strawbelka mnie w polsce faktycznie nic mnie nie trzymalo. Ale jesli kiedy bedziesz miala okazje to czemu nie.
Nas tu teraz praktycznie najbardziej trzymaja te starania, moze kiedys jak juz nam sie wszystko ulozy i znajdziemy jakis pomysl na zycie tam to wyjedziemy. Strasznie nas tam cos ciagnie. Chyba Ci ludzie, ich mentalnosc, ta beztroska, tutaj kazdy goni za pieniadzem.
 
@Strawbelka to mnie tak do UK ciagnelo, ludzie, mentalnosc, atmosfera... Zakochalam sie w kraju a krotko potem w angliku. Za kazdym razem jak tu przyjezdzalam to czulam sie jakbym tu nalezala, jakbym wracala do domu. Czasem poprostu sie wie ze znalazlo sie swoje miejsce na ziemi.
 
@Strawbelka to mnie tak do UK ciagnelo, ludzie, mentalnosc, atmosfera... Zakochalam sie w kraju a krotko potem w angliku. Za kazdym razem jak tu przyjezdzalam to czulam sie jakbym tu nalezala, jakbym wracala do domu. Czasem poprostu sie wie ze znalazlo sie swoje miejsce na ziemi.
To chyba wiesz o czym ja mowie.
Tam ludzie ciesza sie z wszystkiego, jak pada to maja swieto i nie ida do pracy. Caly czas usmiechnieci, zyczliwi i bezinteresowni. Jakas magia tam jest, nie wiem moze to ze mniejsze tempo zycia.
 
Ja w Londynie jestem juz jakieś 9 lat i nie wiem czy tutaj chcę zostać mozliwe ze wrócimy do Polski . Tutaj jest fajnie tylko teoretycznie w praktyce to inaczej wyglada , jestem już troszkę zmeczona ale mam tutaj lekarza i tutaj się leczę i jak byśmy mieli dziecko to raczej tutaj też zostaniemy kilka lat żeby jezyka się nauczyło ale do Wtedy do Polski cześciej przyjeżdzać . Tutaj czuję się troszke samotna czasami rodzina i przyjaciele wszyscy są w Polsce tutaj mam jakiś tam znajomych ale to nie to samo .
A ja zwiedzilalam z moim wszystkie Wyspy Kanaryjskie oprócz wlasnie Teneryfy wiec może w następne wakacje (;
 
Ankaka-my sie tak nazywamy w zartach i nam to pasuje, tak zeby np rozladowac klotnie to sobie chrumkamy jak swinki i tak se gadamy zdrobniale knurek i nam to nie przeszkadza, wrecz przeciwnie :-p

bylismy ze szwagierka, jej facetem i corka na pizzy, okoce sie pod Bogiem, kapie sie i pakujemy sie pod koldre, jutro wczesnie trzeba wstac
 
Ja w Londynie jestem juz jakieś 9 lat i nie wiem czy tutaj chcę zostać mozliwe ze wrócimy do Polski . Tutaj jest fajnie tylko teoretycznie w praktyce to inaczej wyglada , jestem już troszkę zmeczona ale mam tutaj lekarza i tutaj się leczę i jak byśmy mieli dziecko to raczej tutaj też zostaniemy kilka lat żeby jezyka się nauczyło ale do Wtedy do Polski cześciej przyjeżdzać . Tutaj czuję się troszke samotna czasami rodzina i przyjaciele wszyscy są w Polsce tutaj mam jakiś tam znajomych ale to nie to samo .
A ja zwiedzilalam z moim wszystkie Wyspy Kanaryjskie oprócz wlasnie Teneryfy wiec może w następne wakacje (;
Oj polecam zakochasz sie;) ja narazie bylam na Teneryfie i Lanzarote.
 
reklama
Do góry