reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

Lux tak aby do przodu.

Karolina ja cię w pełni rozumiem :-* dbaj o siebie i fasolke.

Kalea witaj

Czarna w sumie to jedyny przepis jaki od niej mam w użyciu. Też swego czasu ja oglądałam bo jedyne z ulubionych kanałów miałam Polsat food Network ale to było za czasów pierwszej ciąży jak miałam L4 i full czasu hehe

Czarna co taka tajemnicza jesteś? Zrobiłaś jakieś testy, kiedy @ ma być u ciebie?

A mój to żadnej bajki nie chce oglądać. W tv to tylko muzyka z yt lub z radia heh

A no bo to tajemnica, którą zaraz wyjawię:)) Niestety to nie dwie kreski... Termin dawno minął a okresu jak nie było tak nie ma i dupa jedna wielka. Kurcze do czego to doszło że najbardziej na świecie chce dostać @ :D
Jak lubisz zdrowo gotować to też mam coś dla Ciebie:)

Gratuluje II kresek Ewie i Martiinie!!:))
 
reklama
A no bo to tajemnica, którą zaraz wyjawię:)) Niestety to nie dwie kreski... Termin dawno minął a okresu jak nie było tak nie ma i dupa jedna wielka. Kurcze do czego to doszło że najbardziej na świecie chce dostać @ :D
Jak lubisz zdrowo gotować to też mam coś dla Ciebie:)

Gratuluje II kresek Ewie i Martiinie!!:))
A testowalas ze jestes pewna ;) ? A moze jednak :)?
 
Gratuluje zaciazonym a reszcie kibicuje !
Ja na temat gotowania sie nie wypowiem bo nie lubie tego robic i cienizna ze mnie w tym fachu. U nas gotuje M :)
 
Lux no niestety mój mąż nie wszystko potrafi. Większość zrobi ale sprzęt raczej nie.

Czarna tak lubię gotować hehe ale jak na ironię nie mam na czym :p
Mąż mi mam nadzieję wieczorem kupi chociaż płytę na jeden palnik.

Czarna o super że jest blog :-D
Jak tylko będę miała na czyn gotować to coś wypróbuje hehe

Brzuch mnie boli chyba owulacja się zbliża.
 
SKABA KOCHANA MAM COŚ DLA CIEBIE!:)
Dla wszystkich chętnych oczywiście też mam prezenciora:) Jakiś czas temu był temat moich przepisów do których osoby z forum mają utrudniony dostęp. I specjalnie dla was jak i wszystkich chętnych utworzyłam swój własny blog ze zdrowymi, szybkimi i smacznymi przepisami:) Łapcie i testujcie:p
http://sercedozjedzenia.blogspot.com/
https://web.facebook.com/Serce-do-zjedzenia-164306427270736/?fref=nf
Zapraszam!:)
Czarna i na to czekalam ;)
Przepisy szybkie sprawdzone na najblizszych i nie udziwnione ;)
Ciesze sie ze w koncu nie trzeba bedzie przegladac bb od poczatku aby cos znalezc.
Teraz czekam na wiecej ;)
 
Czarna a mam pytanie, da się zrobić żeby można było dołączyć do tej strony jako uczestnik grupy? Dużo prościej byłoby na stronę wejść np przez aplikację Groups. Tak trzeba się naszukac. Bynajmniej mi to zajmuje więcej czasu. Pomysł o tym :-)
 
reklama
Czarna a mam pytanie, da się zrobić żeby można było dołączyć do tej strony jako uczestnik grupy? Dużo prościej byłoby na stronę wejść np przez aplikację Groups. Tak trzeba się naszukac. Bynajmniej mi to zajmuje więcej czasu. Pomysł o tym :-)
Musze podpytać bo nie mam pojęcia czy to można zrobić i jak:))
 
Do góry