reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

reklama
Dziewczyny!!!!!
wczoraj testowałam Pre-Testem rano wyszła blada kreska, po południu pojechałam po nowy zapas i zaczęłam od rana z Pink Testem strumieniowym. Tu mi od razu wyszla po jakiś 30 sek druga kreska, co prawda blada ale bardzo dobrze widoczna. Zajarana zrobiłam drugi test Bobo-test strumieniowy - nic - jedna kreska. No to mówie zrobie jeszcze raz pre-testa bo mam akurat a tu lipa... druga kreska wyszła, co prawda po 5 min ale wyszła. bardzo blada. bledsza od tej którą wczoraj "wysikałam" z tym pre-testem.

Boję się ze znow będzie tak jak w kwietniu, ze poronie na początku 5 tyg bo ciąża się nie rozwinie. Co prawda wczoraj mocz którym sikałam był odkładany od jakiś 9-10 godzin a dzisiejszy miał tylko 7 godzi. Czy to ma jakieś znaczenie dla stężenia hcg? Na bete iść nie mogę za bardzo, żeby w pracy nie zaczęli podejrzewać. Jezuuuuu dziewczyny!
Jak myślicie?
To ze druga kreska z tego pre-testa dzisiaj była słabsza od tej wczorajszej to źle? Ja już się tak boję, że znów stracę ciążę :(((


Przepraszam, że nie nadrobiłam o czym piszecie, zaraz nadrobię wszystko
czyli jakies 100 stron

całuje
 

Załączniki

  • 1.jpg
    1.jpg
    324,7 KB · Wyświetleń: 57
reklama
Do góry