reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

Witajcie kochane. Ja dziś powinnam dostać. Ale moje cykle są krótkie wiec musze czeka przynajmniej do28dni . Także dziś dopiero 25dc

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
 
reklama
Młody w przedszkolu, a ja z kawą do Was się podczepiam :)

U nas starania pełną parą, jesli miałam owu, podczas okresu to i tak (__)__), a jaśli nie to to beda najdłuższe starania w mojej historii, - zaczynały się na końcówce okresu a zakończą za jakiś tydzień ? o_O
Jedno jest pewne .... mój K ma radochę hahahaha

Testują któreś kobietki dzisiaj ? Jeśli tak to trzymam &&&& kciuki.
 
Wlasnie pisałam pare stron wczesniej, ze w sumie mi takie testowanie daje pozytywne emocje bo nadzieja sie tli. z drugiej przygotowuje sie do rozczarowania, które jak ma przyjść @ to przyjdzie i jesli robiłabym test dopiero w dzien @ to pewnie byłabym tak tym oczekiwaniem i nadzieja wypełniona ze rozczarowanie byłoby większe, a tak to sie do niego stopniowo przygotowuje. Takie mam póki co podejście.. Moze mi sie zmieni :)
Ja nie testuję jak nie muszę :tak: Choruję na przewlekłe zapalenie wszystkich zatok, wiadomo ... mam lepsze i gorsze dni ...łykam czasami po 4 prochy dziennie, jak się stan zapalny robi ..bywa, że bez antybiotyku się nie obejdzie... więc zawsze dla pewności wolę zrobić test i zawsze jest to 1 test ni więcej. Z drugiej strony po tylu latach starań, oczekiwań kontra efekty, wiem z doświadczenia, że na dobre mi to nie wychodziło ... wyrzucanie negatywnych testów jeden za drugim, dzień po dniu ... na dobre psychice nie wychodzi. To moje zdanie, każdy ma inne ... każdy ma własne doświadczenia, oczekiwania i nadzieje ...i każdy ma do tego prawo :)
 
Młody w przedszkolu, a ja z kawą do Was się podczepiam :)

U nas starania pełną parą, jesli miałam owu, podczas okresu to i tak (__)__), a jaśli nie to to beda najdłuższe starania w mojej historii, - zaczynały się na końcówce okresu a zakończą za jakiś tydzień ? o_O
Jedno jest pewne .... mój K ma radochę hahahaha

Testują któreś kobietki dzisiaj ? Jeśli tak to trzymam &&&& kciuki.

To masz fajnie ze twój facet tak do tego podchodzi :) mój bardzo źle to znosi, jak trzeba wg kalendarzyka, traci ochotę..
 
Witam.
Kurcze jak mi sie dzis do pracy nie chce isc..
Po drugie boje sie jezdzic autem w taka pogode. Moj termin @ minal wczoraj. Rowniez nie testuje bo czuje ze @ juz jest za rogiem :(
 
reklama
Do góry