reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

reklama
To masz fajnie ze twój facet tak do tego podchodzi :) mój bardzo źle to znosi, jak trzeba wg kalendarzyka, traci ochotę..

Zobaczymy jak długo wytrzyma, póki co ma werwę nie powiem. Ale on ma tak od zawsze ... chyba się z tym urodził.

Wspolczuje Nessi. A co jesli zajdziesz w ciaze ? Wiadomo ze z lekami trzeba ostroznie. Ile takie swinstwo cie trzyma ?

Na zatoki choruję już 16 lat... w pierwszej ciaży tylko raz musiałam brać procha za zgodą ginki, ... bardziej się bałam jak miałam 8-kę wyrywaną w 6 mc.

Wiele mi pomaga domowe labolatorium płukania zatok ... bez tego rozjechałabym sobie żołądek.
 
Ankaka ciebie zjesc :-) hmm toz to propozycja

Ann moj maly ma 14. Wiadomo ze trzeba uwazac ale dziecko z dzieckiem sie lepiej wychowa. Im mniejsza roznica wieku tym w tem przypadku lepiej

Dla mnie dwulatek już jest bardziej do ogarnięcia przy noworodku, a tyle by miał mój jakbym zaszła w obecnym cyklu.
Mój miał być 26 a był 29 września ;-)

Dziewczyny jak nie przyjdą @ to testujcie, kreski potrzebne nam :-)
 
Moja ma 2 lata wiec jakbym zaszla to prawie 3 lata.Wiem z otoczenia ze dzieci sie chowaja lepiej w gromadce.Wiadomo troche trzeba bedzie sie pomeczyc ale to jak z dziecmi.
 
UUuuu... u Nas różnica będzie już znacząco znacząca ...Syn nie chce mieć rodzeństwa :hmm:... ale cyt:
'Jak już chcecie to niech będzie dziewczyna tylko nie chłopak''

Jak bedzie chłopak to niech ma pretensje do mojego K hah:-p
 
dziewczyny idziecie jak burza :)
u mnie te zstaranka pełna parą coiaz dzis dopiero 11 dc ale chce męża namawiać aby codziennie było bo u mnie to juz 13 cykl leci
 
Dzień drony :)

Happy ja fak mówiłam ze za rogiem w drugiej ciazy :) a miałaś regularne @?

Nessi super podejście meza :))) choć mój wie zawsze jak jest to nigdy nje mowię bo chodź musimy dzis bo owu nawet jak sie staraliśmy o pierwsze dziecko bo to faktycznie moze działać Złe - umowmy sie ze każdy z nas moze fajnie rozbudzić atmosferę :)
 
reklama
Do góry