reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki na 2016 rok :)

Lux a my teraz mrożone ciasto całkiem dobre i herbata kawa. Młody się wyspal i juz biega. Mecz kończymy oglądać. Jakie emocje hehe.

Kasia haha dobre :-D

Emka fajnie ze zaszaleliscie ;-)

Gosia o widzisz. Ja coś pamiętam że się wystrzeglam. Jak bierzesz witaminy to też trzeba zwrócić uwagę żeby nie miały tej wit A :-)

Anik to oby były dwie kreski u ciebie :-)

Niunia inne pokarmy też mają żelazo. Wątróbka ma oprócz żelaza wit A i ja pamiętam że mi zalecano wystrzeganie sie jej.
Zrobisz jak uwazasz, ale może poczytaj gdzieś jak Gosia bo ja dokładnie nie pamiętam.
Ja biore tylko kwas foliowy ;) ale dzieki za troske :)
 
reklama
Siedzę przy ciepłym kominku. Totalnie przejedzona ;)
Szkoda, że śnieg za oknem topnieje :(
Za tydzień może powtórka wyciszenia. Mój naprawdę dużo pracuje a ia zmęczona po całym tygodniu bywam. Poza tym Krzyś nastawil sie na przejazd kolejka ale się spoznilismy. I to rozczarowanie ...
 
wrocilam z ip, bo juz nie dawalam rady, leki nie dzialay, dostalam od nich leki, zastrzyki i jutro jade do rodzinnej po skierowania na badania, bo nigdy takich boli nie mialam i sie boje...moje cisnienie uwaga-190/100!!! a ja niskocisnieniowiec i w szoku jestem, ze mialam takie wysokie...
 
Siedzę przy ciepłym kominku. Totalnie przejedzona ;)
Szkoda, że śnieg za oknem topnieje :(
Za tydzień może powtórka wyciszenia. Mój naprawdę dużo pracuje a ia zmęczona po całym tygodniu bywam. Poza tym Krzyś nastawil sie na przejazd kolejka ale się spoznilismy. I to rozczarowanie ...
oj fajne takie wyciszenie :biggrin2:
 
wrocilam z ip, bo juz nie dawalam rady, leki nie dzialay, dostalam od nich leki, zastrzyki i jutro jade do rodzinnej po skierowania na badania, bo nigdy takich boli nie mialam i sie boje...moje cisnienie uwaga-190/100!!! a ja niskocisnieniowiec i w szoku jestem, ze mialam takie wysokie...

Oj to ciśnienie miałaś niezłe! Całkiem możliwe, że i od niego głowa Cię bolała! Ale racja najlepiej zrobić sobie badania i sprawdzić wszystko. A jak teraz się czujesz?
 
Oj to ciśnienie miałaś niezłe! Całkiem możliwe, że i od niego głowa Cię bolała! Ale racja najlepiej zrobić sobie badania i sprawdzić wszystko. A jak teraz się czujesz?
dziekuje, ze pytasz..nic nie czuje naprawde, jakby mnie nie bylo, boli i po chwili przestaje, drazni mnie wszystko i jestem nerwowa, nie moge jesc
 
dziekuje, ze pytasz..nic nie czuje naprawde, jakby mnie nie bylo, boli i po chwili przestaje, drazni mnie wszystko i jestem nerwowa, nie moge jesc

No to rozdrażnienie masz takie jak przy typowej migrenie, podobnie jak brak apetytu. Chociaż ja osobiście jak mnie boli głowa to jestem zła jak osa.
Mam nadzieje, ze to tylko migreny i na badaniach wszystko dobrze Ci wyjdzie :)
 
Lux bardzo mi przykro ze takie dolegliwości ;(

Ann rozumiem o co Ci chodziło z tym pytaniem o maleństwo drugie przy małym dziecku bo nasz maluch nawet jak chce pogłaskać psa i zrobić mój mój to sie na nim kładzie i przez przypadek moze zrobić krzywdę ale chyba nie ma opcji zeby zostawić tak małe dzieci nawet na chwile same. Nie wiem jaka jest czy byłaby różnica kiedy dziećmi koleżanki ale wiesz ludzie maja bardzo małe różnice i dają radę wszystko kwestia wyobraźni i ostrożności .
 
reklama
Do góry