reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki na 2016 rok :)

Hej dziewczyny! Jednak jeszcze wczoraj lekko krwawiłam, dzisiaj będą plamienia brązowe i jutro spokój.
Ale miałam sen! Śniło mi się, że rodziłam i to dwa razy! Dziwne to było ale bardzo realne. Masakra jakaś. :D
Trochę tutaj ostatnio nie jestem na bieżąco więc wszystkim, które ujrzały dwie kreski gratuluję! Zostaje tylko potwierdzenie ciąży u ginekologa a tego życzę wam z całego serca! :*
 
reklama
A przed chwilą mówiłyście, żeby wyluzować, odpuścić, a nie się tylko nakręcać... To ja już nie wiem o co chodzi :p
walka 33 cykli o ciaze nie ma nic wspolnego z nakrecaniem... tylko tym, ze sie nie mozesz poddac, bo duzo juz przeszlas...ja pol roku walczylam o ciaze, ktora stracilam, potem rok i nic, musialam w maju przerwac starania i na wiosne mialam wrocic a wracam juz teraz, bo sie udalo nam nasze plany zrealizowac... to nie dziala tak, ze wejdziesz na forum i nagle zajdziesz...to nie dziala tak, ze jedna zaklulo i bach ciaza i inna zakluje a ciazy nie bedzie...po prostu badzmy tu i piszmy i o kluciu, bolu, jak i o wrednej tesciowej czy brzydkiej pogodzie, bo inaczej watek sie rozpie.rdoli :wściekła/y:
 
walka 33 cykli o ciaze nie ma nic wspolnego z nakrecaniem... tylko tym, ze sie nie mozesz poddac, bo duzo juz przeszlas...ja pol roku walczylam o ciaze, ktora stracilam, potem rok i nic, musialam w maju przerwac starania i na wiosne mialam wrocic a wracam juz teraz, bo sie udalo nam nasze plany zrealizowac... to nie dziala tak, ze wejdziesz na forum i nagle zajdziesz...to nie dziala tak, ze jedna zaklulo i bach ciaza i inna zakluje a ciazy nie bedzie...po prostu badzmy tu i piszmy i o kluciu, bolu, jak i o wrednej tesciowej czy brzydkiej pogodzie, bo inaczej watek sie rozpie.rdoli :wściekła/y:

Tak, masz rację, ale niektóre dziewczyny w tym i ja, są nowe na forum i jesli wchodzą na takie forum to właśnie w celu, żeby się wygadać o tych staraniach, dolegliwościach itp. Później z czasem jak już bardziej się poznamy to te rozmowy będą na luzie, a tak na początku ciężko sie otworzyć i pisać o swoich rozterkach życia codziennego.
 
reklama
Ja osobiście uważam, iż każda niech sie wygada na temat, który ja dręczy a nie ze sie bedzie obawiała jakikolwiek temat poruszyć bo, któraś dobitnie stwierdziła ze ma albo uważa ze ma byc inaczej :-) co nie wejdę to którejś nie pasuje poruszany temat... Zaczyna sie tu tworzyć momentami negatywna atmosfera. I niepotrzebnie.
 
Do góry